Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki el tudná mondani, hogy...

Kakashii kérdése:

Valaki el tudná mondani, hogy a Borutóban mikor kapcsolódik be Kawaki a történetbe?🤔🤔

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam már rájönni erre, de sehol se írják. Most csak tippeket tudok írni. Innentől spoiler ha valaki nem látta a boruto Mujina bandás részeit, illetve nem olvasta a mangát kb. 15 fejezettől.

Ugye most volt a Mujina banda az animében, ami a mangában a 15. Fejezettel zárult. Utána ott rögtön jött a Kara a 16. Fejezetben, ahol már arról beszélnek, hogy eltűnt a tároló (kawaki). Tehát onnantól kezdődik az egész Kawakis ív. Az animében már felfedezték, hogy a kara létezik (157. Rész). Most a legújabb (158.) részben küldetésre mennek megtalálni egy eltűnt személyt és találkoznak Victorral, aki a Kara tagja és a mangában 16. Fejezettől van bemutatva, ahogy épp tárgyalnak Kawakin. Nem tudom, hogy az animében mit akarnak vele kezdeni, hogy így bemutatják, de a mangában pl. rögtön meg is ölik (Koji). Ez a legtöbb dolog, amiből valamit lehet következtetni. Az a gond hogy az anime sok helyen eltér általában az animétől, így semmibe se lehetünk biztosak. Viszont mielőtt kijött a 157. Rész azt írták, hogy onnan kezdetét veszi az Ao ív. Én ezekre tudnék gondolni:

1. a mostani részeknek talán köze sincs Ao-hoz és még várnunk kell rá

2. valahogy már ebbe a történetbe bevezetik Ao-t és az egész léghajós sztorit (én ezt egyáltalán nem tartom valószínűnek mert az nagyon hosszú lenne így meg eleve szerintem másik küldetés lesz amikor mennek ugye Katasukéval.) Illetve az azzal kezdődik, hogy Konohamaru más küldetésen van és nem válaszol egy ideje, de most viszont ugyanazon a küldetésen van Borutóékkal.

3. a mostani küldetésnek ugye az új technológiákhiz van köze)(pl. Naruto bal karja). Tehát már közelítünk a Katasukés sztorihoz szóval lehet hogy neki is köze lesz hozzá és más történetet kapunk, mint ami a mangában van.

Elég sok itt a feltételezés, szóval ha összességében kéne válaszolnom azt mondanám fogalmam sincs, túl sok mindentől függ az egész. Azért remélem valamit tudtam segíteni, ha van még kérdésed írj.

2020. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek a listának a végén ha már látni fogod, hogy manga canon, akkor onnantól bekapcsolódik. Szerintem ősztől kezdődik el.

2020. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Lenne még egy kérdésem, ha még nem mentem nagyon az agyadra. Én olyan 2-3 hónapja kezdtem bele a Borutóba, és elkezdtem úgy nézni a Borutót, hogy csak a manga-canonokat nézem meg, mert nagyon úgy tűnt, hogy az anime-canon egyfajta filler rész. Na most, az utolsó manga-canon egy öreg zabafickóról szólt, és eddig a manga-canonokban nem láttam semmilyen Kawakis megbeszélést, se semmi ilyen szuper-izgalmas részt. Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de tényleg nem láttam "Victort" semmilyen szinten a manga-canonokban.
2020. júl. 29. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Victort az animében a legújabb, azaz 158. Részben láthattuk először (anime-canon rész). Szerintem kicsit összekeveredtél, mert a Kawakis "megbeszélést" a 16. manga kötetben olvashatod, az animében még nincs benne. Szerintem egyébként érdemes megnézni az anime-canon részeket, azok nélkül nekem elég hiányos lenne a sztori. Mangát nem olvastad ugye?
2020. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, hát igen. Eléggé össze vagyok keveredve ebben a Boruto-worldben. De köszi még egyszer a választ, mostmár kicsit ki van tisztulva a fejem evvel kapcsolatban.😁😁
2020. júl. 30. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!