Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A BnHA/MHA-ból,kiket nem bírtok?

A BnHA/MHA-ból,kiket nem bírtok?

Figyelt kérdés
Én lehet fura lesz,de Dekut és All Might-ot 1.sorban,aztán Endeavort, Hagakuret,Momot,Deku anyját,Todo nővérét és a 4.évadtól a mangában (meg picit az animében) Jirou-t.

2020. júl. 31. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Deku
All Might
Jirou
Deku anyja
Hagakure
Momo
Todoroki nővére
35 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%
Bakugo és Uraraka.
2020. aug. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Dekut jelenleg nem bírom. Tudom ő az MC, de várom a karakterfejlődését ami olyan sok időbe telik.

Mellesleg Hagakuret én se bírom. Nagyon haszontalan az egész lénye.

2020. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

Deku... Elsősorban azért mert a mangaka mindig őt szerepelteti, és amikor kezdene kibontakozni pl Todoroki sztorija, megint Deku jön a képbe mintha Todoroki nem is lenne fontos...

Emellett pont olyan képességekkel rendelkezik a One for All mellett mint a szökőkút sírás és a meghatódásnak álcázott bőgés, ami miatt elveszi a kedvemet az anime továbbnézésétől.


Azt nem tudom így hogy az animében volt-e, csak a mangában olvastam amikor említést tettek arról hogy egy kém lehet a suliban. A rajongók megkérdezték a mangakát hogy mi lesz ezzel a szállal, erre pedig azt válaszolta hogy elfelejtette hogy ezt is tervezte, ezért már kihagyja a történetből.


Csak szerintem furcsa a mangaka? Pedig maga a sztori nagyon egyedi és egy nagyon király történettel is rendelkezik, csak azzal van a baj hogy csak a főszereplőre koncentrál, az meg szerencse a Katchan vagy Todoroki megjelenik egy képkockán....

2020. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

Iida Tenya

Mindenkit szeretek a BNHAból, de ha választanom kéne, őt a legkevésbé:)

2020. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

És szegény első miért lett lepontozva? A véleményünkre kíváncsi a kérdező, ő meg leírta a sajátját.

Ez már megint a gyakoris majomstílus, hogy "az ő véleménye nem ugyanaz, mint az enyém, ezért ez egy RoSsZ vÁlAsZ, és le kell pontozni"?

2020. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nm tudom,én nm szoktam válaszokat értékelni.
2020. aug. 17. 16:45
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Én Hagakurét nem bírom, annyire felesleges és irritáló... Gondolkodtatok már rajta pl, hogy Hakagurénak "csak" a láthatatlanság az ereje (tehát nem tud ágyúkat kreálni, szuperereje sincs) DE mégig bejutott az Akadémiára. Ez számomra kb egyenlő avval, mintha Deku képesség nélkül juttott volna be, mert hát a láthatatlansággal nem tudsz robotokat rombolni...

A másik elgondolkodtató dolog, hogy amikor az első sulis napukon tesztelték őket, Deku lett az utolsó, azaz Hagakure jobb volt nála. Hogy? Mikor? Miben? Gondolom, Deku a labdát jóval messzebbre hajította mint a csajszi (gondolom, mert a csajszinak még mindig nincs szuperereje), a többiben meg feltételezem kb. egyenrangúak, vagy Deku az erősebb. De nem, ő lett az utolsó, veszített egy láthatatlan csajszi ellen(is) akinek a fizikai képességei max átlagosak.


Sok szó esett Dekuról,itt a mondandómban de egyébként ő sem a kedvencem.

2020. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Amúgy azt én se értettem,hogy láthatatlansággal,hogy tudott legyőzni akár egy robotot is,de nyilván azért lett utolsó Deku,hogy jobban tudja fokozni a hangulatot

Csak akkor nem kellet volna egy fizukummal lejjebb lévő karaktert is berakni az osztályba. Mert lehet, hogy Deku gyengébben teljesített,de azért az mégis csak elég szánalmas lenne,hogy minden nap keményen edzett,azt gyorsabban fut,nagyobb szorító ereje van egy valószínüleg fizikailag nulla teljesítményű csajnak...

2020. aug. 18. 16:43
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Na ezaz :D Szerintem itt a mangakával egy kicsit elszaladt a ló, csakazért hogy mindenáron Dekut tüntesse fel a leggyengébnek...
2020. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Én Tsuyu-t meg Kyoka-t nem bírom
2020. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!