Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki tud adni egy linket...

Valaki tud adni egy linket adni ahol angolul megtudom rendelni/ online elolvasni a Killing Stalking című mangát?

Figyelt kérdés
Sokáig keresgéltem én magam is, de legtöbbször csak német és olaszul találtam. Előre is bocsánat, ha angolul egyáltalán nincs is fordítás!

2020. aug. 1. 02:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mangago, Mangafox, Mangakakalot. Ezeken az oldalakon fenn van angolul.
2020. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
én lezhin-en ajánlom. azon az oldalon még az írót is támogatod és nem kalóz oldal,mint a fentiek.
2020. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Manganelo-n és összes hozadékoldalán (pl mangakakalot) megtalálod, de mangakatana oldal fordította, szóval ott van az egész angolul


[link]

2020. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es, a Lezhin oldalon csak pár fejezetet olvashatsz ingyen, utána keményen kell fizetni, hogy olvashass.
2020. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 odaírtam,hogy ott még az írót is támogatod :D egyértelműen arra gondoltam,hogy nem ingyen olvasod. de,ha valaki képes lenne megvenni a manhwat akkor szerintem az nem akadály,hogy ezért is fizessen. hanem nem írtam volna.
2020. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!