Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a Tokyo Ghoul vége, valaki...

Mi a Tokyo Ghoul vége, valaki teljesen elspoilerezve elmondaná nekem?

Figyelt kérdés

Megnéztem az első évadot, meg a Root-A-t, és a re széria első részét. Összességében nekem ez az anime nem jött be. Nagy reményeim voltak hozzá az első évad után, de azóta ívelt lefelé, és most ez a "re" valami egész máshol folytatja a sztorit. Egyelőre elment tőle a kedvem, és nem szeretném folytatni, de szeretném, ha a sztori kapna valamilyen lezárást.

Mi lesz a szereplőkkel a történet végére? Kaneki, Touka, Hinami, Amon és Mado nyomozók, és a Bagoly?



2020. aug. 2. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd a mangát. Az anime nem a legjobb adaptáció.
2020. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretek mangát olvasni. Nem is nagyon tudok, mert gépen kifolyik a szemem, meg nem szeretnék már ennyit rászánni az időmből :( Rendes netes összefoglalót sem találtam.
2020. aug. 2. 21:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem végül. Hát, igazából az opening miatt kezdtem el, ami amúgy szerintem végig nagyon jó. A történet is érdekes, többet ki lehetett volna belőle hozni, ezért javasolta mindenki a mangát gondolom. Ettől függetlenül érdekes volt és érdemes volt megnézni, akár az én stílusom is lehetett volna kicsit már alakítással, rendezéssel. Nekem a hirtelen váltások nem jöttek be, hogy előzmény nélkül lett hirtelen egy Sasakink... De nem spoilerezek. Ettől függetlenül tetszett, csak lehetett volna rövidebb, de lehet más hangulatban pozitívabb benyomást tett volna rám. Nem bántam meg.
2020. nov. 23. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!