Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aot- Levi, hogy került a...

Aot- Levi, hogy került a földalatti városba?

Figyelt kérdés
Mikor még Levi kicsi volt és Kennyvel élt látni lehetett, hogy nem laktak a földalatti városba. Viszont az ova-ban meg már felnőtt és ott él lent és arról szól, hogy fel akarnak jutni a felszínre és állampolgárságot akarnak. De neki nincs már eleve mivel ott született? Vagy csak én néztem el valamit?

2020. aug. 10. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól emlékszem Levi lent született és lent is élt végig a földalatt.
2020. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a föld alatt született és élt, egészen addig még Erwin fel nem vitte őket
2020. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagyok benne biztos, hogy az első két válaszoló megértette a kérdést...
2020. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Miért, hogy kellett volna érteni a kérdést? :D

"De neki nincs már eleve mivel ott született?" - A föld alatt városban született, ami egyenlő avval, hogy nincs állampolgársága. Szerintem ez egy elég korrekt válasz.

2020. aug. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt így én is értem, de mikor Kennyvel élt akkor látni lehetett, hogy nem az alvilágba vannak.
2020. aug. 13. 07:37
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

"Miért, hogy kellett volna érteni a kérdést?"


Mondjuk a Kennys részt is figyelembe kéne venni.


Amikor Levi gyerek volt, Kennyvel nem a föld alatti városban éltek szemmel láthatóan. Ez ellent mond annak, hogy "Igen, a föld alatt született és élt, egészen addig még Erwin fel nem vitte őket"

2020. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Levi sosem hagyta el a földalatti várost.
2020. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na légyszíves és ne nézz hülyének, természetesen figyelembe vettem a Kennys részt. Hiába tűnik úgy mintha a felszínen lennének, NEM OTT VANNAK. Tessék és tessék, ha nekem nem hisztek:

"At some unspecified point in time, Kenny Ackerman discovers that his sister Kuchel Ackerman has become a prostitute in a brothel located in the Underground and that one of her clients has impregnated her. Some time later, he visits Kuchel at her brothel but discovers that she had become ill and died. Her son, Levi Ackerman, is all she left behind before her passing. Kenny takes it upon himself to raise Levi in the Underground, training him in knife-wielding combat and teaching him social skills."


[link]

2020. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az animálással van gond, mert a 69. fejezetben szemmel láthatóan nem a felszínen vannak.
2020. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

"Na légyszíves és ne nézz hülyének, természetesen figyelembe vettem a Kennys részt. "


Senki nem nézett hülyének. Egy szót sem írtál a Kennys részről (pedig azt kellett volna megmagyarázni), ezért gondoltam, hogy nem vetted figyelembe.


A második válaszoddal akkor egyértelmű a válasz: az anime elcseszte kicsit.

2020. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!