Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi lehet ez az anime? Volt...

Mi lehet ez az anime? Volt régen egy anime amitől kiskoromba féltem, most ezt keresem. Lehetséges, hogy a Slayersbe volt, de nem biztos. Egy csilingelő kolompra emlékszek, ahogy közeledett valami gonosz karakter.

Figyelt kérdés

Sajnos csak ennyi maradt meg. Ez a kolompolás és hogy közeledett a gonosz. Talán egy boton volt rajta neki ez a csengő vagy kolomp.

Valakinek ötlet, hogy melyik anime és esetleg hanyadik része?

Egy biztos, szinkronos. Illetve réges régen a tv-be ment. Talán az Animaxon.

Köszi előre is!


2020. aug. 13. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát a Narutoból a Shippudenben van ilyen rész, amikor mennek az Akatsukis tagok az úton és szól egy csengő.
2020. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így sajna elég kevés. Japánban ugyanis rengeteg ceremóniához köthető a kolomp/csengő, szóval biztos rengeteg horror vagy kevésbé horror anime kerülhetne erre a listára. :/
2020. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem a Naruto volt. Tudom, hogy ez így elég kevés. De sajnos sokkal többre nem emlékszem. Talán még annyi, hogy valami főgonosz féleség lehetett. Nem horror anime volt, csak ez úgy megragadt bennem.
2020. aug. 13. 14:47
 4/11 anonim ***** válasza:

elsőre rámondtam, hogy Inuyasha, de mivel rengeteg része van, fogalmam sincs, hogy tényleg van-e pontosan ilyen jelenete


egyébként meg hátha benne van ebben a listában:

[link]

2020. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
most a Slayers első évadában lévő főgonoszra gondolsz, Rezo-ra? (írtad a slayers-t is)
2020. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Noragamiban is van egy olyan rész ahol az a fehér hajú ember megy és csengők szólnak, talán a ruhájára volt rá akasztva, bár én nem emlékszem ebben ijesztő részre.
2020. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is Rezóról van szó
2020. aug. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is Rezo a Slayersből. Itt a zene ami olyankor szólt alatta, mikor megjelent.

https://www.youtube.com/watch?v=yfRN3Kvvey8

2020. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem ez lesz az. Köszönöm! Lehet nem ijesztő most, de nagyon kicsiként néztem és akkor az volt. Most szembenézek a múlt démonaival. :D
2020. aug. 21. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó anime kérdező. Én kb. 18 évesen néztem. Akkor már abszolút nem volt ijesztő. :D
2020. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!