Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 20-on évesek és vagy dolgozó...

A 20-on évesek és vagy dolgozó fiatal felnőttek problémás mindenapjairól szóló animéket keresek . Javaslatok ?

Figyelt kérdés

Az fontos lenne még, hogy ne legyen túl drámai hanem legyen benne humor vagy az egész lehet vígjáték is (a romantius vígjáték mellőzhető).


Ha mágiával ,képességel keveredik a stori az se baj.


Igaz az tiniknek szól de nagyon élveztem a Yamada és a 7 boszorkányt.

Hasonszőrű jó lenne ,de ne legyen túl ecchi ,hentaj filingje..

Ebben a jó kis logikai levezetést és a jól időzített poénokat szerettem.

Illetve ismerem mára NANÁt is.



2020. aug. 15. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Amúgy aki ismeri a Yaada és a 7 boszorkány animét.

Yamada feltette magának a kérdést miért kapta a másoló képességet. Asszem erre nem kaptunk mi nézők választ . Szerintetek miért ? Mi volt a szimbóluma ennek ?

Szerintem az, hogy nem érezte jól magát a saját bőrében , másnak érezte magát de olyan kart lenni legbelül aki tud bárkivel azonosulni. Hasonló volt a gondja mint Shirajshinak a szőke csajnak.

2020. aug. 15. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Talán a Net-juu no Susume? Régebben láttam, de felnőttekről szól, ha jól emlékszem, a főhősnő 30-as, a főhős pedig a 20-as évei végén jár. Jókat nevettem rajta, számomra nagyon aranyos is volt.


Itt az ismertetője, ez biztosan jobban elmondja a lényeget: :)

Moriko Morioka egy 30 éves szingli nő, aki nemrég NEET-té vált, miután kilépett céges állásából. Belefáradva a való világba, elhatározza, hogy újraalkotja magát egy internetes játékban, méghozzá egy jóképű férfi képében.

2020. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Wotakoi:Love is Hard for Otaku
2020. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Golden Time, Bartender, Detroit Metal City, Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue. , Eikoku Koi Monogatari Emma , Futari Ecchi, Gaikotsu Shotenin Honda-san, Grand Blue, Hana-Saku Iroha , Hataraku Maou-sama!, Housekisho Richard-shi no Nazo Kantei , Kuragehime , Mimi wo Sumaseba, Natsuyuki Rendezvous, Nodame Cantabile, Osomatsu-san, Osake wa Fuufu ni Natte kara , Perfect Blue, Nami yo kiitekure,

Shouwa Genroku Rakugo,

2020. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D!
2020. aug. 17. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem ajánlotta senki, akkor szerintem a Honey and Clover is megér egy dobást.
2020. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nodame Cantabile
2020. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!