Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime ez?

Melyik anime ez?

Figyelt kérdés

Ezt az animék ez,szer már láttam, de kedvet kaptam, hogy újra megnézzem, de elfelejtettem a nevét, és az interneten se nagyon találtam.

Nem olyan régi animéről van szó, olyan 2018-20 közötti lehetett. Jelenkori fight-olós, mágusok dolog.

Úgy indul az anime, hogy egy gimibe felvételiznek a gyerekek: szintfelmérő tesztet kellett megcsinálniuk, ahol egy szörnyet kellett megütniük és az kiértékeli az erejüket. Na a főszereplő azt szépen elpusztította és végül felvételt nyert, de mivel nem tudták megállapítani az erejét ezért 0 pontot kapott.

Valami olyasmi részre is emlékszek, hogy a főszereplőt terrorizálta két srác, és azt mondták neki, hogy majd ők megvédik a főszereplőt, ha fizet nekik (vagy megverik). Ezt az iskola sztárja (természetesen lány) meglátta és megverte a két terorizáló fiút, majd a sráctól köszönetet várt, de a srác az csak átnyújtotta a pénzt (a megvédéséért), majd elsétált.

Amúgy a főszereplő olyan erős, hogy a szülei telepakolták a bőrét taliznánokkat még pecsétekkel, hogy ne szabaduljon el, de ezzel az érzelmeit is elzárták a fiúnak. Az anime során az érzelmei és emiatt ereje is folyamatosan felszabadul.

Remélem ismerős :)



2020. aug. 18. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Boku no Hero Academia?
2020. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neeem, nem volt annyira ismert anime. Emlékszem, hogy angol felirattal néztem, mert magyar felirattal egyáltalán nem volt fennt
2020. aug. 18. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt keresed:

The Daily Life of the Immortal King (Xian Wang de Richang Shenghuo)

2020. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igeen, ezaz!
2020. aug. 18. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!