Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ballban Vegitáék miért...

Dragon Ballban Vegitáék miért nem kívánták vissza a Vegeta bolygót a kristálygömbökkel?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert már letelt az egy év, és csak a halál után maximum egy évvel lehet valakit visszakívánni az életbe. De ez el is hangzik valamelyik epizódban.
2020. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

Ez valamikor igaz volt, de Friezát is feltámasztották a Superben és akkor már több mint 10 éve halott volt. Ha univerzumon belül akarjuk megmagyarázni, az eredeti földi sárkány akkor még sokkal gyengébb volt. Ha univerzumon kívül, akkor meg Toriyama meggondolta magát, hogy működik a túlvilág.

2020. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es, a Supert én nem tekintem a canon részének. Számomra a GT a DB-történet vége.
2020. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
A sima sárkány gömböknek nincs ekkora erejük hogy egy egész bolygót visszahozzanak, de a Dragonball Superban látthattuk hogy a Super sárkány gömbök amik bolygóméretűek visszatudták hozni az életet egy olyan bolygóra ahol már nagyon régóta kihalt. Szóval szerintem ez meg már mikorrra ide elértek már nem volt olyan fontos mert már régóta boldogan éltek a földön.
2020. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!