Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki mit gondol a Haikyuu...

Ki mit gondol a Haikyuu 4.évadában lévő karakterek kinézetéről?

Figyelt kérdés
Értem,hogy idősödnek de akkor is Kageyama és Hinata kicsit bénábban néz ki. Hiányolom Kageyama régebbi morcos arcát

2020. aug. 28. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hmm. Pedig szerintem Akaashi cuki szemüvegben.

Nekem tetszett a befejezés. Ha úgy nézzük a manga mindig is Kageyama és Hinata rivalizálásáról szólt, szóval logikus volt, hogy azzal van vége, hogy ők ketten egyenlően megmérkőznek. Meg a mangaka is kifulladt volna szerintem, ha még ír 600 fejezetet a másik két évről.

A csapat szétzilálódott. Nem várhatjuk el, hogy egy pár középiskolás csapattárs ugyanolyan közel legyen egymáshoz felnőttként, mint az iskolában.

Amúgy melyik karaktert kevered össze Yamamotoval? Csak mert ő is a pro ligában játszik.

2020. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van,de hagyhatták volna őket gyerekként is.

Ugh..Nem tudom kivel keverhetem,ez az új rajzolás nagyon bekavart,az így is rossz névmemóriámba.

2020. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Amúgy én a 2.évad közepénél járok és elég szomorú,hogy ez lessz belük
2020. aug. 29. 07:23
 14/16 anonim válasza:
Hinatával mi lesz a manga végén? És Kageyamával?
2020. dec. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ok, spoiler figyelmeztetés:



Hinata elmegy egy brazil csapatba játszani, Kageyama meg Olaszországba megy.

2020. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Köszönöm szépen.
2020. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!