Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach című animében kik...

Bleach című animében kik vasto lordeok?

Figyelt kérdés

A bleach című animében az espada tagjai közül kik voltak vasto lorde szintüek? Ulquiorra,starrk,barragan,harribel,yammy,noitra vagy grimjow vagy csak adjuchasok lettek volna? Illetve neliel vasto lorde volt vagy csak adjuchas?

Ugyebár a 9-es espada volt az egyetlen gilian szintű.



#anime #Bleach #Espada #Ulquiorra #Vasto lorde #Adjuchas
2020. szept. 4. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A vasto lorde szintüek: Stark és Lilinette, Halibel, Barragan, Neliel, Ulquiorra, Nnoitora, Grimmjow, Szayelaporro (ő visszagyengült adjuchas szintre).
2020. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik számozott hollow vasto lordo volt és a 10 legerősebbet hívták közülük arrancarnak.
2020. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem gondoltam volna hogy szayelaporro is vasto lorde volt. És mikor vesztette el az erejét?
2020. szept. 7. 08:18
 5/7 A kérdező kommentje:

Én ugy emlékszem hogy minden számozott hollow arrancar volt és a 10 legerősebb az espada.

Egyébként akkor yammy nem volt vasto lorde? Mert hogy elvileg ő a 0-ás espada.

2020. szept. 7. 08:20
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok igazad van én követtem az elnevezéseket. Yammi volt az egyetlen akinek változott a száma ha kiengedte az erejét de ettől még ő is az volt.
2020. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyebár ugy van hogy a hollowok-ból vannak a menosz grandek. Azon belül pedig 3 csoport. Gilian: ezek az egyszerü menoszok, ilyennel küzdött meg a sorozat elején ichigo, ők vannak a legtöbben de nagyon gyengék gyakorlatilag csak gyenge cerot tudnak lövöldözni. Egy magasabb rangu tisztnek semmi gondot nem okoznak. Elentétben a többivel: adjuchasok ők már sokkal okosabbak és erősebbek, irányithatják a gilianokat is mivel azok elég buták. Vasto lorde: a legerősebb menosz. Teljesen ember méretü azonban az ereje sokkal nagyobb is lehet mint egy kapitányé. És azok akik le tudják venni a maszkjukat az arrancarok. Amikor egy hollow leveszi a maszkját sokkal erősebb lesz és lesz egy lélekölőkardja amit paracsra tud kiengedni. Ebbe van el zárva az erejének hatalmas része és ilyenkor nyeri el teljes alakját. Továbbá minden arrancar számozott 0-99. (100 fellett csak a primera espada 3 tagja van akik az elozo espada tagjai, erőben sokkal erősebbek mint a többi nem espada szintü arrancar) espadabol csak a 9-es espada volt gilian szintü. Az összes többi adjuchas vagy vasto lorde szintü volt. És arra voltam kiváncsi hogy kik voltak azok akik vasto lorde szintü arrancarok.
2020. szept. 9. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!