Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Narutoban most akkor hogy...

Narutoban most akkor hogy mukodnek ezek a kezjelek es chakrastilusok?

Figyelt kérdés

Volt ugye Shippuuden elejen amikor nagyon rafuggtek erre, hogy kinek milyen stilusu es, hogy csak a legjobb ninjak tudnak altalaban 1-nel tobb elemmel birni. 2 elem kombinalasat pedig még nehezebb megcsinalni (pl: fa lava vagy jeg elem), de a tizfarkuval, madaraval es obitoval valo harc alatt volt olyan, hogy egy mindenki altal letrehozott fold elemmel probaltak meg megallitani a Bijuu bombat. Hogyan? Ha elvileg nem birnak az elemmel, hogyan hasznalnak mindannyian fold elemet? Logikailag utkozik. Mert ha csak annyibol all egy elem megtanulasa, hogy a technikahoz szukseges kezjeleket megcsinaljak, akkor barki megtanulhatna 7634 fele technikat mind az 5 elembol.

Kakashi is ugyanez. Oke, hogy Sharingannal lemasolja, pl Kisame viz elemehez szukseges kezjeleket, de ő hivatalosan nem bir vele, csak a villammal es a folddel, szoval igazabol nem kellene tortennie semminek.



2020. szept. 10. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 elem a maximum amit egy valaki megtanulhat, Kakashi például víz, villám és föld elemet is használt. A tízfarkú ellen nem mindenki emelte fel közösen a földfalat csak a föld elem használók sorakoztak fel szervezetten hozzá.
2020. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi alapjan 3? Lehetseges, hogy emlitettek csak en nem emlekszem. De itt nekem a non-stone ninja siman jelentheti hogy az is aki nem ert a fold elemhez meg az is aki nem kőrejteki ninja. Es olyan mintha itt mindenki csinalna a falat. A magyarba nem tudom ez melyik resz sajnos es hogy ott hogy forditottak.


[link]

2020. szept. 10. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki csinált falat, mert Ino akkor mutatta a kézjeleket nekik és ő is csinálta velük. De ezzel a max. 3 elemmel nem értek egyet. Még Jiraya is mondta, hogy Nagato mind a 6 elemet használta és meg is mutatják. Olvastam már olyat is, hogy Tobirama is képes volt az összeset irányítani, de ezt nem láttuk az animében.
2020. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, a maximum 3 elem dolog egy amolyan elejtett fél mondat volt valamikor azt hiszem Kakashi szájából amikor Naruto tanulta a szél technikát akkor mondott valamit arról hogy második és talán harmadik elem megtanulása lehetséges, de mind az 5-é példátlan lenne.
2020. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy leírtad ebben teljesen igazad van, erre én is emlékszem, csak akkor nyilván Kakashi nem tudott még Nagatoról és akkor úgy gondolta, hogy a 3 a max.


#3 voltam.

2020. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt arra mondta, hogy az egyetlen ember aki 3 elemmel is birt, az a 2. Tuschikage volt es nem is tudtak senki masrol aki 3-at tudott volna. (En igy emlekszem). Ezt meg ugye azert kerdezte Naruto, mert egy olyan ellenfele volt aki ellopta az ellenfele lelket es ezzel a chakrastilusat. De ez nem valtoztat a tenyen, hogy ott mindenki fold elemet hasznalt sikeresen ugy, hogy korabban lehet, hogy sose probaltak es nem is tudtak rola.
2020. szept. 11. 09:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!