Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto fanok!!! Hány év van...

Naruto fanok!!! Hány év van Sasuke és Itachi között???

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy 4 de az nem kevés?? Én sokkal idősebnek néztem. Amikor kinyírja a klánt akkor is nem 11-nek hanem legalább 15 vagy 16 évesnek néz ki. És akkor amikor kicsi korába háború volt, akkor is olyan 8 évesnek néztem. Mi a véleményetek???

2020. szept. 12. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem,hogy 6 év van közöttük,mert itachi 13 volt amikor kinyírta a klánt és 7 éves Sasuke akkor.
2020. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
5 év
2020. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jéééééééééézusom akkor most mi van???
2020. szept. 17. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER, ha nem láttad minimum a háborúig akkor ne olvasd el, a lényeg az, hogy 5 vagy hat.



2es vagyok, nos mivel Sasuke a Shippudenben 16 vagy 17 volt (elvileg nem tudni pontosan, hogy mikor lett 17), Itachi pedig 21, így vagy 5 vagy 6 év van köztük, de a Sasuke vs. Itachinál még elég fiatalka arca van (ha megnézed kb. onnantól, hogy Sasuke megtámadja a kagegyűlést sokkal felnőttesebb arca lett, mint előtte). Persze ha nagyon türelmes vagy és összeveted a születésnapokat, az időpontokat, akkor talán kilehet következtetni, de csak Naruto születésnapja volt meghatározva ha jól emlékszem. (Bár most utánanéztem interneten és egyébként valahol azt írták hogy hat, csak én még régebben meg azt láttam valahol, hogy öt, de most én is összekavarodtam egy kicsit)

2020. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5
2021. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
itachi juni 9 sasuke pedig juli 23, és a shipudenben sasuke volt 16 itachi pedig 21 igy csak 5 év van köztük
2023. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!