Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Golden Frieza vagy Majin Buu...

Golden Frieza vagy Majin Buu az erősebb?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Golden Frieza és sokkal. Sajnos ilyen téren a sorozat semmiféle logikát nem követ. Nem tudom, van-e másik sorozat ennél durvább power creeppel.
2020. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Golden Frieza egyértelműen. Majin Buu-t már SSJ3-as Goku is elpáholta, csak mivel halott volt, ráhagyta Trunksra meg Gotenre. Ez egy sima írói húzás volt, story menjen tovább. Frieza meg soha életében nem edzett, amikor meg elkezdett edzeni, akkor érte el a Golden formáját és az elején meg felelt Goku Blue formájához. Szóval jóval erősebb volt Golden Frieza.
2020. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kid Buu-t nem tudta az SSJ3-as Goku legyőzni, Vegetával együtt sem. Csak a genki dama-val sikerült nekik
2020. szept. 13. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Majin Buu nem egyenlő Kid Buu-val. Majin Buu az dagadt Buu.
2020. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én Buu legerősebb formájára gondoltam
2020. szept. 14. 01:21
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

#4 Majin Buu gyűjtőnév az összes Buu-ra és Kid Buu az eredeti (Majin) Buu, nem pedig Fat Buu.


Egyébként Goku még SSJ 2-ben is jól tartotta magát, SSJ3-ban pedig talán még kicsit erősebb is volt. A probléma Buu végtelen állóképessége és regenerációza okozta. Kicsit hasonló az eset, mint a Piccolo-Android 17 harcban.

2020. szept. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Buu-val az a gond, hogy egy két-három éves gyerek szintjén van értelmileg, így az igazi erejét nem láthattuk, nem harcolt úgy igazából, meg taktikázva.
2020. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!