Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Uzaki-chan wa Asobitai pár...

Uzaki-chan wa Asobitai pár kérdés az animéről ?

Figyelt kérdés

Most kesztem el nézni.

Mit jelent a cím ?

Mit jeképez a szürke gubatt szemű macska az animében vagy ez kiderül majd?

Mit jelképez a hegyes bőr darab a szája szélén állandóan f

Tudom, hogy ez egyfajta hangulat kifejezési forma de nem tudok rájönni mi az.. Vagy ez egy hegyes fog imitáció (bár arról se feltétlen értem mit takar , talán a huncutságot ?



2020. szept. 15. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

1 - angolul: Uzaki-chan Wants to Hang Out! Ha nagyon leakarod magyarra fordítani, akkor Uzaki lógni/szórakozni akar, esetleg még a játszani is elmehet fordításként.

2 - Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem a macska egyfajta válaszreakció arra, amikor Uzaki és Sakurai "véletlenül" ecchi helyzetekbe kerülnek az utcán/nyilvános helyeken/iskolában stb.

3 - Igen huncutságot, játékosságot, cukiságot jelképez. Általában olyan fiatal női anime karaktereken jelenik meg, akik a férfi fő/mellék szereplőknek szöges ellentettje, legalábbis ha a személyiségüket nézzük. Amúgy én már láttam férfi karaktereken is.

2020. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!