Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto animét (Shippudennel...

A Naruto animét (Shippudennel együtt) hányasra értékelnétek egy tízes skálán?

Figyelt kérdés

Vannak honlapok, ahol meg lehet nézni a közönség értékelését, tudom, de kíváncsi lettem az itteni "statisztikára" is.

A szövegben kifejtett véleményeket is üdvözlöm.



2020. szept. 16. 17:49
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
50 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
A legnagyobb jó indulattal 6 pont, mert nagyon gagyi.
2020. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom. Elsőnek nem akartam megnézni mert nagyon híres és nem akartam egy lenni a sok rajongó közül. Megnéztem az első részt, még nem volt az igazi. Viszont ahogy tovább néztem rájöttem a lényegére, és így nagyon megszerettem. 🧡🧡🧡
2020. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha szubjektíven akarom értékelni, akkor 10/10, mivel ezen nőtten fel, és fontos része az életemnek. De ha objektíven nézem, akkor olyan 7 körül, mivel vannak hiányosságai. Például néha nem lehet eligazodni az időben, hogy akkor mi hány éve volt. Viszont ha Sasuke nem hagyta volna el a falut, és nem változott volna meg Naruto elsődleges célja a Hokagévá válásról Sasuke visszahozására, akkor lehet otthagytam volna a sorozatot. Mivel én nem vagyok oda alapból a több száz részes animékért, ahol 20-30 részes arcokból áll, és nem érzem, hogy haladna bármerre is a sztori.
2020. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a sima Naruto jobban teccett mint a shippuden...
2020. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
20 rész után otthagytam a sima Narutot még akkor, amikor nemhogy Animax, de A+ sem létezett. Nálam nagy jóindulattal is 2/10-re vizsgázott. Egy túlértékelt tucat shonen-fight, ami szépen másolja a Dragon Ballt.
2020. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezen az animén nőttem fel, vannak hibái persze, de ha visszagondolok a kiskoromra, mikor ezt néztem még a tesóimmal, csak a szép emlékek jutnak eszembe és, hogy mennyire szerettem. 10/10
2020. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

8


De csak a végtelenségig húzásért, meg a monotonitásért.


Másképp, ha pl csak a lényeg lenne benne, pár viccel mellékküldetéssel, vagy pár olyan visszaemlékezzéssel, aminek úgy értelme is van 10/10 lenne, mert világ szépen fel van építve, stb.

2020. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!