Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szoktatok Naruto-val álmodni?

Szoktatok Naruto-val álmodni?

Figyelt kérdés
Nekem ez a második. Én voltam kakashi aszem(mert őt láttam) , és küldetésben voltunk.

2020. szept. 26. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Cringe vagy.
2020. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az 1.-vel!!!
2020. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért
2020. szept. 26. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2020. szept. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Én szoktam néha, azok a legszebb álmaim. Bár a legutóbbi a Boruto-val volt inkább kapcsolatos. Sarada és Boruto volt a középpontban. Sarada azt a köpenyszerű ruhát viselte, amit akkor szoktak, ha olyan küldetésre mennek, ahol nem igazán akarják, hogy felismerjék őket, vagy épp hideg van.

[link]

Gondolom érted.

Szóval Sarada ezt viselte, Boruto viszont nem. Gondolom azért, mert ő nem ment, illetve búcsúzkodtak is, tehát több, mint valószínű. Boruto-nak születésnapja volt egyébként, és indulás előtt Sarada a kezébe nyomta az ajándékát, majd adott egy puszit az arcára, és egy könnycseppel az arcán elindult. Ezt mind 2-3 másodperc alatt, szóval Boruto-nak reagálni sem volt esélye.

Mindenesetre sajnáltam, hogy csak álom volt, remélem az animében is lesz egyszer valami hasonló. Nagyon shippelem őket. 😅


De ezen kívül is rengeteg Naruto-s álmom volt már amúgy. Olyan is volt, hogy a Susano'o-val repültem (életem legjobb álma volt XD), de olyan is, hogy csak a Shinra Tensei-t használtam. Egyébként viccen kívül, ha álmomban rám támad valaki, és azt ordítom, hogy "SHINRA TENSEI!", általában legalább meghátrál, szóval szinte már ösztönös védekezés nálam.

2020. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is szoktam. Az egyik álmomban Deidaraval harcoltam a nagyszüleim házában😅😂🤣
2020. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem. :)

Én még csak a naruto shippuden 102 résznél járok. :'D

2020. szept. 27. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Mi a szar az a naruto?
2020. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Film.
2020. szept. 27. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
2017 10 15.-e óta 9-szer álmodtam Narutoval. (Vezetek álomnaplót)
2020. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!