Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét ajánlanátok?...

Melyik animét ajánlanátok? Ediig nem néztem sokat csak a My Hero Acadamy Dragon Ball z One Punch Man ÉS (mivel én annak tekintem) ATLA. MIt nézzek? MHA ÉS a OPM nagyon tetszett.

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most még így az elején leírom, hogy én se láttam túl sok animét, de azért megpróbálom. Naruto+ Naruto shippuuden: elég népszerű animéket írtál le szóval szerintem a Naruto is tetszene. Jelenleg ennek az animének úgymond a "3. Része" fut, a Boruto.

Attack on titan: érdemes megnézni, szerintem nagyon jó karakterek vannak benne és most fog kijönni a 4. évad amire azt mondják, hogy sokkal jobb lesz, még az előző 3-nál is. Már csak

a mangájából is kiindulva én nagyon várom már.

Noragami: nem túl ismert anime sztem egyszer érdemes megnézni, nekem tetszett.

Charlotte: jó történet, bár nem történik benne olyan sok minden, szval néha nekem unalmas volt, de a vége azért meghatott.

Kaichou wa maid-sama: szerintem az ilyen romantikus, sulis animék közül a legjobb. Aranyos sztori és egyben humoros. Egyik kedvenc animém.

2020. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ty
2020. szept. 26. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az egyik kedvencem a Toaru sorozatot ajánlanám. Nincs agyon hype-olva ezért nem biztos,hogy bárki ajánlaná rajtam kívül, de nekem nagyon bejön a világa valamiért. Én is csak véletlen egy külföldi ájánlóban találtam rá és eredetileg Accelerator miatt kezdtem el nézni.
2020. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az olyan modern telerakott animéket ami már túl sok mintha nem lenne hely. a MHA picit olyan a OPM kigúnyolja stb. pl JoJo sok lenne
2020. szept. 26. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magi: The Labyrinth of Magic

Hunter x Hunter (2011)

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Yuu☆Yuu☆Hakusho

Kimetsu no Yaiba

Ansatsu Kyoushitsu

2020. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mob psycho 100 - valamennyire hasonló a OPM-hez, ugyanaz az a mangaka (One)
2020. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tattu válasza:

Nagyon zseniális még a Jujutsu Kaisen (bár még csak egy idei anime, szóval jönnek az új részek)

Engem nagyon megfogott, mert shounen, bár valahogy mégse az a tipikus shounen anime


Nagyon ajánlom még én is a Yakusuko no Neverland-et, kicsit beteg, de zseniális anime


Nagyon jónak találtam még a Made in Abyss sorozatot, bár nagy sajnálatomra csak 12 részes és nem nagyon találtam hírt következő évadról :c


Mindemellett, ha kezdő animés vagy, egy nagy alap, de csak ha rövidebbet szeretnél, a Death Note, érdemes megnézni


Meg hogy igazi weeb legyek természetesen ajánlom a Boku no Pico-t is *_*

2020. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ajánlom a Death Note-ot.
2021. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tensei shitara slime datta ken-t.
2021. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!