Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy alakul a 2020-as listád?...

Hogy alakul a 2020-as listád? Milyen gyöngyszemeket fedeztél fel?

Figyelt kérdés
Tudom még nincs vége az évnek, de ha az idén látott animékből/mangákból 10-es listát kellene írnod, akkor hogy nézne ki?

2020. szept. 29. 02:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Gyöngyszem:


Somali to Mori no Kamisama

Honzuki no Gekokujou

Yahari Ore no Seishun

Fruits Basket

Eizouken ni wa Te wo Dasu na!


Nem volt rossz:


Toaru Kagaku no Railgun

Kakushigoto

Mairimashita! Iruma-kun

Jibaku Shounen Hanako-kun

Dorohedoro

Pet

2020. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Gyakorlatilag csak 3 van, amire azt mondom, ezt megérte megnéznem.


BNA

Dorohedoro

Baki: Dai Raitaisai-hen

2020. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Shimoneta, watamota.
2020. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Uhm.. a listám az üres halmaz. Az Otome Game no Hametsu Flag jópofa volt. Remélem az őszi szezonban lesz legalább 1 jó.
2020. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Lepontoztok engem? Miért? Jó akkor én is titeket.
2020. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Bnha (magyarul: Hősakadémia)

Flame of Recca

Naruto

Bleach

Free!

és ennyi, mert a többi, amit néztem nem tetszett. remélem, hogy ezek közül lesz legalább egy vagy kettő, amik neked is tetszenek, Kérdező.

2020. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
The Disappearance of Haruhi Suzumiya
2020. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6: láttam mindet 😁
2020. okt. 3. 03:29
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha kifejezetten olyan kell, ami idén jelent meg, abból egy vállalható jutott most az eszembe (bár ez elég szubjektív, és amúgy nem kapott valami jó értékelést :D) : Mairimashita! Iruma-kun.

Kicsit klisés, kicsit gyerekes, de engem valamiért jól elszórakoztatott, annyira, hogy még a mangát is elolvastam, pedig ritkán szoktam olyat anime után (jó, kíváncsi voltam a folytatásra).

Nem akarja megváltani a világot, de amire vállalkozik, azt szerintem jól csinálja. Van benne egy Harry Potteres beütés, az megfogott (embergyerek jár démonok közé a démoniskolába, és tanulnak pl. varázsolni). A másik, ami tetszett, a női főszereplő. (És ez nagy szó, ritka az olyan shounen anime, ahol a főszereplők közül egy lány a közönségkedvenc, és nem azért, mert jó csaj, hanem mert jó a személyisége.)

Úgyhogy laza kikapcsolódásnak tudom ajánlani bárkinek, aki szereti ezt a műfajt (én is lassan 30 leszek...).


(Azért még egy AoT jó lenne idén, de nem tudom, mit kavart be a korona.)

2020. okt. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
(Félreértés ne essék, én nem keresek animét. Csak érdeklődésképp írtam ki a kérdést.)
2020. okt. 3. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!