Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animékben láttátok már...

Zsabra01 kérdése:

Melyik animékben láttátok már az Yggdrasil nevet?

Figyelt kérdés

Nem overlordra gondolok, nem emlékszem rá mikor néztem cask hogy nem volt minden része kiadva mikor néztem. az Yggdrassil név is csak a skandináv mitológiának köszönhetően maradt meg bennem. Nem mostani anime az biztos, de nem tudom körülbelül mikori lehet. úgyhogy bármely anime melyben szerepel az yggdrasil név jól jönne hogy megtaláljam. szándékosan nem adok több információt mert, így kerülhet elő olyan anime is amit nem láttam, ebben benne van a gyűjtői megszállotságom is! Valahogy kell növelnem a listáma is miközben keresem az animét amit láttam

:)


2020. okt. 1. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy animés de a párom azt mondta, hogy az Attack on titans (remélem ez a neve) a skandináv mitológiára épül.
2020. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nemaz nem az lesz! Asszem abba nincs is megemlítve az Yggdrassil név, vagyis amég néztem nem említették benne! az anime amit keresek maga nem volt skandináv mitologiai! Csak eszembe jutott hogy volt benne egy Yggdrasil nevű hely. Az eredeteileg a skandináv mitoszban a 9 világ fája, így nem volt nehéz ezt a nevet megjegyeznem! Plusz hogy Overlordban is helység ként van feltüntetve, az sem volt skandináv mitologiai anime. Az emberekben az ismert dolgok jobban eszükbe jutnak mint a nem ismertek. sajnos az animét kb feléig ha láttam, mert ismerősöm félbe szakított vele. akkor még elég kezdő animés voltam és AA-m sem volt így nem tudtam listára tenni. utaná meg már meglódultam olyannyira hogy keresem azokat amiket hülye fejjel félbehagytam régen! :D
2020. okt. 1. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Juuou Mujin no Fafnir?
2020. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ez, de lehet belelesek ebbe.
2020. okt. 2. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerepelt a SAO-ban
2020. okt. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen szerepelt, azt lűttam is bent van a listábanez egy kevésbé ismert vaszinüleg isekai lesz nem jut eszembe googlén is kerestem már mindent de azt nem találom, melyik lehet
2020. okt. 4. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi 4.rész

15:50 körül

2020. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!