Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Death Note-ból L szerintetek...

A Death Note-ból L szerintetek fehér?

Figyelt kérdés

A vezetéknevéből (Lawliet) indulok ki, meg abból, hogy egy angol árvaházban nőtt fel, tehát Európából került Japánba.

Tudom, hogy kicsit random a kérdés, bocsi. :D



2020. okt. 2. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2020. okt. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra vagy kíváncsi,hogy europid-e? Bocs én fehérről,a hajára gondoltam előszőr.
2020. okt. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem fogjuk megtudni. Attól, mert Angliában nőtt fel, még simán lehet ázsiai.
2020. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Plusz attól, mert Lawliet lett az adott neve, mert ugye ez sem az eredeti neve, csak kapta, még nem biztos, hogy europid. Az USA-ban pl. sok kínainak van egy amerikai neve is az eredeti kínai mellett.
2020. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
A készítő szerint negyed-japán, negyed-angol, negyed-orosz és negyed-francia vagy olasz.
2020. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rasszra gondoltam, igen. Azt mondjuk pont nem tudom, mennyi idősen került árvaházba, egy csecsemőt talán nagyobb eséllyel fognak elnevezni az ott dolgozók, mint egy nagyobb gyereket, akit már előtte is hívtak valahogy. Viszont szerintem ha nem lenne semmilyen összefüggés az abban az árvaházban nevelkedők neve és származása között, akkor mindenki kapott volna egy angolszász nevet, mint Near (Nate River), azt' csá, de ott van pl. Mello, akié eléggé délszláv hangzású (mármint a Mihael Keehl).

Oké, befejeztem, nem akarom szétoffolni a saját kérdésemet. :D A készítőnek azt hiszem, lehet hinni ebben a témában. Köszi a válaszokat.

2020. okt. 2. 21:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!