Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto szerzője már eleve...

A Naruto szerzője már eleve azt akarta, hogy Itachi pozitív szereplő legyen vagy csak a történet alatt találta ki?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy jó szereplőnek szánta, mert én a leges legelején éreztem, hogy jó. Pedig akkor először találkoztam vele.
2020. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, valahogy én is éreztem, hogy jó karakter lesz belőle a végén. De olvastam olyakat is, hogy elvileg a rendes Narutoba az író még nem tudta eldönteni, hogy mit kezdjen vele, csak a shippuudenbe.
2020. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt olvastam, hogy amikor először megjelent "előttünk" Itachi a sima Narutoban (ő és Kisame Konohába lett küldve azért, hogy elfogják a kilencfarkút), akkor a mangaka már tudta, hogy jófiút fog csinálni belőle, de nem a legeslegelejétől tervezte így.
2020. okt. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de az első megjelenésétől (Sasuke által felidézve) már ő volt a kedvencem pedig akkor még nem lehetett tudni a valódi indítékait és nekem is egyértelműen egy pozitív, meg nem értett karakterként jött le ami aztán később körvonalazódott.
2020. okt. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint én voltam az egyetlen, aki nem vágta le azonnal, hogy jó karakter lesz :D. Tudtam az elejétől, hogy a végére jó fiú lesz, de csak azért, mert a kedves testvérem lespoilerezte nekem. Magamtól nem tudom, mikor jöttem volna rá. Lehet, hogy nem tartott volna sokáig, de biztos nem a legelején lett volna.
2020. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!