Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok tsunderés vagy...

Ajánlanátok tsunderés vagy kuuderés, főleg vígjáték animéket?

Figyelt kérdés
Olyasmiket, mint a Sakura-sou no Pet na Kanojo, vagy a Trinity Seven, amin sokat lehet nevetni? :)

2020. okt. 16. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Toradora!
2020. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már láttam sajna, egyik kedvencem. 😅 De azért köszi! Ha van B terved esetleg, az is jöhet! 🙂
2020. okt. 16. 18:15
 3/13 Fuxy válasza:
100%
Konosuba.Hatalmas..
2020. okt. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, Suzumiya tsunderének számít-e, vannak olyasféle pillanatai, de talán nem a legtipikusabb. Mindenesetre maga az anime műfajilag komédia, én röhögtem rajta és szerintem sokan mások is.

A Kokoro Connect néha nevetős, máskor drámai, mindenesetre az egyik főszereplője (Inaba) elég egyértelműen tsundere, szóval adnék neki egy esélyt a helyedben.

2020. okt. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi az a kuudere?
2020. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kaguya sama

Kokoro Connect

Nisekoi

Shokugeki no Soma

Saekano

2020. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kuudere vagy "cool dere" általában 2 dolgot takar:

1. Hideg fejjel gondolkodik, nem húzza fel magát, és képes nagyon durván leoltani valakit pusztán tényekkel, miközben a hangjában semmi rosszindulatot nem érzel. Itt a "cool" kifejezésnek inkább a "menő" felelne meg.

2. Egyáltalán nem is érez érzelmeket vagy nincs teljesen tisztában a jelentésükkel. És ez adja főleg az aranyos és vicces oldalukat, mert nem tudják rendesen kezelni a szituációkat. Itt inkább a "hideg" lenne a megfelelő kifejezés, mert néha olyanok, mintha nem is érző emberrel beszélnél.

2020. okt. 17. 15:19
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A Konosuba-n már gondolkodok egy ideje, csak nem tudom, hogy ott lesz-e rendes szerelmi szál vagy csak hárem vígjáték az egész.


A Suzumiya-ból is láttam már pár jelenetet, de azok valahogy úgy nem fogtak meg. De majd erőt veszek magamon. :)


A Kokoro Connect valahogy elkerülte a figyelmemet eddig, de jónak tűnik. Köszönöm! :)


A Kaguya-sama és a Nisekoi első évadát már láttam, előbbit nem is olyan régen, szóval a második évada jön, utóbbinak pedig most nézem újra az első évadát, mivel már nem sok maradt meg belőle, és félek, hogy nem érteném a másodikat. 😅


A Saekano-t valahogy 2 nekifutásra sem sikerült befejezni, de most már igyekszem.


Tervbe rakom akkor a Shokugeki no Souma-t is. 😂

2020. okt. 17. 15:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai (ugyanaz az író, mint a Sakurasoué, csak annál jobb. Pedig azt is szeretem.)


Yahari Ore no Seishun Lovecom wa Machigatteiru (amúgy nem tudum, hogy a Japánok miért nem tudnak normális címeket adni, de elfáradt a billentyűzetem e két cím leírása közben.)


Angel Beats!


Charlotte


Mindegyik nagyon jó anime. Ezek közül csak a második (le nem írom még egyszer a címét!) vígjáték, de mindegyiket a legviccesebb animéim közé sorolom, nagyon szórakoztató mind, de a másik három inkább dráma.

De mindegyik zseniális.


Szintén jó anime a Quintessential Quintiplents, vagy valami ilyesmi (mit is írtam az előbb a címekről? :D), ami bár nem zseniális mint a fenti négy, tsundere, humor és minden egyéb jó dolog van benne.


És még megemlíteném a Sousei no Onmyouji-t (ami nem vígjáték, nem is vicces, de az egyik kedvenc tsunderémet ez szállította. Meg amúgy is jó anime), és a Steins;Gate-t (tsundere-lány, humoros töltetek, leginkább a karakterek közti párbeszédekből, de nem vígjáték, hanem sci-fi dráma. Ennek ellenére ajánlom. Szvsz a legjobb anime, amit láttam.)

2021. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A Bunny Girl Senpai-t már láttam korábban, nekem is tetszett. :D A Charlotte mai napig nagy kedvencem, ahogy a Gotoubun is (bár a 2. évad még itt is hátra van). Az Angel Beats és az Oregairu valahogy viszont nem fogott meg. Az előbbit láttam végig, az utóbbinak meg szintén az első évadát, de valahogy elég nyögvenyelős volt mindkettő. :/ A Sousei no Onmyouji viszont érdekesnek tűnik. Ha esetleg pár szóban lelövöd a poént, hogy lesz-e benne szerelmi szál, és összejönnek-e, akkor pozitív válasz esetén már vetem is rá magam. :'D
2021. máj. 9. 01:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!