Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto végül miért nem lesz...

Kisgöncöl kérdése:

Naruto végül miért nem lesz chuunin?

Figyelt kérdés

Borutoban beszelnek rola, hogy o geninkent hokage.

De ugy emlekszem, hogy a chuunin vizsgan legyozni Kibat es Nejit is.



2020. okt. 19. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első chuunin vizsgáján (mikor meghalt Sarutobi) nem ment át (akkor csak Shikamaru lett chuunin mintha).

Mikor meg visszatért a Jirayával való edzésről, olyan taktikát használt, amit nem lett volna szabad. (El se olvasta a szabályzatot, de ez gondolom nem meglepő. :D)

Aztán meg jött Madara, stb, s a chuunin vizsgát sose tette le. (meg Sasuke se, mert szökött ninja volt) De értelemszerűen, a végső harcok után, már senkit se érdekelt, hogy ő tulajdonképp csak genin. Az már nem volt fontos, így utólag se tette le a vizsgát.

2020. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sok részlet kiesett, már pár hete elkezdtem nézni újra a Narutot.

Köszönöm a válaszod!😁

2020. okt. 19. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a háború után Naruto megpróbálta letenni a vizsgát csak az volt a baj hogy Konohamaru ellen a remete módot használta és emiatt megbukott mert nem megengedett technika volt a vizsgán.
2020. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul írtam nem a háború után de valamikor az után hogy elsajátította a remete módot itt van a rész: https://www.youtube.com/watch?v=2W7aLW7lqDs
2020. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit amúgy nem egészen értek. Miért volt tiltott a Senjutsu? Azt leszámítva, hogy op af. XD Végül is sokat dolgozott, mire megtanulta. Ennyi erővel kiszívhatták volna belőle Kuramát is ideiglenesen(tudom, hogy nem lehetséges), hogy csak a saját chakráját használhassa. Vagy ugyanígy betilthatták volna az összes kekkei genkai használatát, mert az sem egészen fair. Szerintem ezt csak egy epizódvégi trollkodásnak szánták, mert valójában ez kib@szás volt vele szerintem. :D
2020. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!😊

Utolso, igazad van, ilyen szempomtbol igazsagtalan, mert mindenki hasznalhatta a sajat kepessegeit.

Most ujra nezem a Narutot es a chuunin vizsga 3. fordulojaban is mondtak, hogy akarmit bevethetnek, akarmit hasznalhatnak, amire kepesek.

2020. okt. 20. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!