Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan anime amiben már kiskorú...

Olyan anime amiben már kiskorúak óta barátok és végül szerelem lesz belőle?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 16:45
 1/5 Purrincess Noire ***** válasza:
100%

Szia!Most hirtelen a Special A jut csak eszembe.

Ez egy aranyos történet egy csoportról, akik az iskolában egy speciális A osztályba járnak. Ők a 7 legjobb tanuló.

És az első kettő már gyerek koruk óta versenyeznek egymással.

24 részes, a rajzolása szerintem viszonylag szép.

Viccces is, szóval, ha felkeltettem a figyelmed nézz bele bátran!

2020. okt. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

de ez annyira gcség már, hogy kiskoruk óta barátok és úgy alkotnak egy szerelmes párt, az én osztályomban is volt egy ilyen, és a csaj azt mondta nekem, hogy nem engem szeret, de azt az illetőt már kiskora óta meg minden... Nagyon elkeseredtem és ideges lettem, emiatt a mai napig nem tudom az ilyeneket pártfogolni.

(amikor azt a Milky és Csoki reklámot adták a tévében, akkor is átkapcsoltam egy másik csatornára)

2020. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es sajnálom hogy így jártal. Én szeretem ezeket a történeteket szintén egy saját gyerekkorombol való emlék miatt.
2020. okt. 21. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán az Ao Haru Ride.
2020. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Bleach-ben egy-két barátságon érződik, hogy több van ott, meg már jó régóta tart az a valami, de konkrét összejövésre csak a mangában kerül sor:(

Mindenesetre zseniális alkotás.

2020. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!