Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto körülbelül hány részre...

Helpmeplsmost kérdése:

Boruto körülbelül hány részre lehet számítani,még naruto az első animém amit néztem azt szeretném még kérdezni hogy boruto részek nagyából mien gyakran jönnek ki? És egyeltalán folytatják mer egyes plegykák szerint nem lesz folytatása boruto&sadara?

Figyelt kérdés
Boruto és sadara öszejönnek vagy sem már tűkön ülok egyes forrasok szerint oszejonnek valaki tud valamit?

2020. okt. 25. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Nagyjából 400 rész körülre tippelek, de ki tudja,meddig akarja húzni.

A BoruSara-ról annyit,hogy nem hiszem,hogy összejönnek és nem is drukkolok nekik. Első sorban azért, mert rokonok.

2020. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rokonok??


Amúgy, kedves kérdező, hogy sikerült ilyen értelmetlenül feltenned ezt a kérdést? Mintha epilepsziás roham közben írtad volna.


A részek hetente jönnek. Ahogy minden anime esetében valaha.

2020. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, utánajártam. Nem rokonok. Miről beszélsz, egyes?


Sarada Sasuke és Sakura lánya, Boruto meg Narutoé és Hinatáé. Naruto, Sasuke, Sakura és Hinata mind más-más klánból származnak.

2020. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Naruto és Sasuke ősei,tesók nem?

Asura és Indra. Régen láttam,de volt valami ilyen rész.

2020. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Asura és Indra évszázadokkal az anime jelene előtt éltek. Ez most olyan, mintha rokonaknak tekintenél két random személyt, akiknek 1342-ben volt egy közös ősük.
2020. okt. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Minden kékszemű ember visszavezethető egy közös ősre. ;)


De ha már itt vagyunk: az Uciha, a Senju, a Hyuuga, az Uzumaki, a Kaguya, és a (Holdon levő) Ootsutsuki klán tagjai visszavezethetők Ootsutsuki kaguyához. Csak egy ilyen ezer évet átölető családfát kell csinálni. :D


[link]



A Naruto és a Naruto Shippuuden alapján nem hinném, hogy 300 rész alatt megállnak.


Hetente jönnek ki.


Vagy összejönnek, vagy nem. A logikus úgy lenne, hogy össze, mert akkor a gyerekük biztos még az eddigieknél is erősebb lenne, s lehetne csinálni még egy folytatást. Bár akkor már kicsit nehéz lenne ellenséget találni...

De bármi lehet, elvégre még csak 12 évesek.

2020. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok vallásos, de elvileg Ádám és Éva leszármazottai vagyunk, szóval ilyen alapon akkor kinda minden kapcsolat vérfertőzés...


Amúgy amellett, hogy már hatezren feltették ezt a "A Boruto részei milyen gyakran jönnek?" kérdést, egy 10 éves logikájával rá lehet jönni.

Google: Boruto epizódlista

Első találat Wikipédia, ahol az első 160 rész címe megtalálható magyarul, ahogy a megjelenési dátum is. Ebből jól látszik, hogy hacsak nem jön valami közbe, akkor hetente jönnek ki a részek vasárnap.

Második találat szintén Wikipédia, csak angolul, ahol rövid leírás is van a részekhez, illetve a következő 5 rész tervezett megjelenési dátuma is fel van tüntetve.


Egyébként Japánban a házasság leginkább csak testvérek között tiltott. Unokatestvéreknél már engedélyezett, és mivel Sarada és Boruto ennél is távolabbi rokonok(ha ragaszkodunk ahhoz, hogy közös az ősük), nincs semmi akadálya. Tudom, hogy a Naruto világa nem Japánban játszódik, de ilyen téren az ottani törvényekből indulnak ki valószínűleg.

2020. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7. Jepp,nem is értem a vallást. Hisz a szerint,ha mindenki Ádámtól és Évától származik,akkor valóban teljes a vérfertő az emberiség.
2021. ápr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!