Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek hogy reagálna...

Szerintetek hogy reagálna Luffy, ha valaki előbb lenne kalózkirály mint ő?

Figyelt kérdés
Napokban gondolkoztam el ezen, és a kalózkirály cím jelentésén. Szerintem a One piece végét egy, nagyon jól ( pl.: Amit Roger mondott mind igaz, de van benne valamilyen csavar, hogy máshogy kell látni hogy "megkaphasd" a kincset mint például az egyik OP filmben ahol azt hiszem valamilyen kincset kerestek szintén és a végén teljesen más volt. igen, régen láttam már így lehet nem vagyok a legpontosabbxd), és szörnyűen is belehet fejezni (pl.: Mindenkit legyőznek, Luffy lesz a kalózkirály és visszaadja a kalapjat Shanksnek, aztán pont. ennyi. ez nekem nagyon üres befejezés lenne...). És ez alapján, gondolkoztam hogy nem lehetséges ez e. például ha valaki semmennyi hírnévvel, semmennyi vérdíjjal megy neki, úgy hogy alapvetően nagyon erős. ti mi gondoltok?

2020. okt. 28. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Megujjazná magát.
2020. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 részt láttam a One Piece-ből, és nem nagyon fogott meg, szóval az animéről nem sokat tudok, de értem, hogy mire gondolsz. Kell valami tanulság a történet végére, mert túl hosszú ahhoz, hogy egyszer csak úgy spontán lezárják. Viszont Luffy álmának mindenképpen valóra kell válnia valamilyen formában, különben a rajongók hisztériázni kezdenek, mint a Naruto-nál.
2020. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én valahova eldugnám a kincset Luffy helyébe, de csak zorot vinném magammal. Így ha Luffyt el is kapnánk a kincs hollétét senki sem tudná. ( Aki érti érti, aki nem nem.)
2020. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, elfelejti? XD
2020. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zoro nem tud tájékozódni :)
2020. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja világos, köszi! 😆
2020. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!