Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerelmes animét írnátok?

Szerelmes animét írnátok?

Figyelt kérdés

Jobban szeretem a harcos animéket, viszont az utóbbi időkben láttam néhány jó szerelmes animét is. Egyetlen hibájuk volt, mégpedig az, hogy picit komolytalanok voltak. Szóval, ha tudnátok írni olyan szerelmes animéket, amik kellően komolyan, viszont humor is található bennük, azt megköszönném. Jó lenne, ha a főszereplő srác nem lenne nyámnyila és nem kezdene el dőlni az orrából a vér egy kivágottabb felső miatt. A főszereplők lehetnek sulisok (legalább középsulisok, ne fiatalabbak), viszont ebben az esetben se legyenek nagyon éretlenek. Ja, én lehetőleg ne az utolsó részben jöjjenek össze.

A téma sokféle lehet.

Pl. népszerű srác - népszerűtlen lány (agy fordítva), egészséges srác - beteg lány (vagy fordítva), bűnöző srác - törvénytisztelő lány (és fordítva). A lényeg csak az, hogy ne legyen hárem (maximum szerelmi háromszög) és megfeleljen a fenti kritériumoknak.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2020. okt. 28. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aishiteru ze Baby

Hana Yori Dango (oké, itt a főszereplő srác elég idióta, de én imádom XD)

Akatsuki no Yona (ez harcos-fantasy-romantikus)

Ayashi no Ceres (van benne romantika, de arra van kihegyezve)

Fushigi Yuugi

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai

Eikoku Koi Monogatari Emma

Glass no Kamen

Hello! Sandybell

A hosszúlábú apu

Mahoutsukai no Yome

Romeo X Juliet

Sakamichi no Apollon

2020. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Alapvetően nem vagyok oda a műfajért, de ennek ellenére mégis nagyon tetszett az alábbi anime: Kaichou wa Maid-sama!
2020. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Shigatsu wa kimi no uso. Ezt kifejezetten a jó animék közé sorolják.
2020. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diana Midoriya ***** válasza:
77%

Koe no Katachi

Snow white whit red hair

love stage(yaoi)

kiss him not me

yuri on ice(yaoi)

Plastic Memorise

Himotou umaru-chan

2020. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kimi no Iru Machi

Akane iro ni Somaru Saka (ha elkezded, nézd végig, mert ott a slusszpoén)

Fukumenkei Noise

Hakuouki

Wotaku no Koi wa Muzukashii


Moviek:

Koe no Kotachi

Kimi no Na wa

Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo Kazarou

2020. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy megfelel-e az elvárásaidnak de én ajánlom a Sword art online című animét. Mivel szereted a harcos animéket ezért gondolom ez is tetszene. Ha végig nézed megérted hogy miért gondolom én romantikusnak. Arról szól hogy nagyon sok ember benntragad egy videójátékba és a főszereplő fiú is. végig kell vinni a játékot és ahoz szörnyeket kell ölni.(nah jó.. eddig nem hangzik romantikusnak) a srác a játékban találkozik egy csajjal és köztük alakulgat valami. nem a végén jönnek össze mert már a story negyedén szemezgetek. szerintem érdemes megnézni mert nekem nagyon tetszett. (de hát nem nekem kell hogy tetszen) de lehet hogy már ismered. azért kint hagyom hátha valaki meg szeretné nézni ;)
2020. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jézusom, ilyen sok animét láttam már? XD

4 van, amit nem láttam. Köszönöm szépen a sok választ! És igen, a SAO szerintem is romantikus és elég hamar össze is jönnek (nem csak szemeznek, csók is van)

2020. okt. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!