Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Körülbelül 100 megnézett...

Körülbelül 100 megnézett anime soknak számít-e?

Figyelt kérdés
A megnézettek közt vannak hosszak is (pl Naruto, Inuyasha), de rövidek is (pl Blue Submarine No. 6, Afro Samurai, Ghibli filmek).

2020. okt. 29. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kihez képest? Hozzám képest igen, mert én kb. fele ennyit láttam. De egy korábbi vietnámi haveromhoz képest kevés, mert ő már ezret látott állítólag. De őszintén... , szerinted az anime nézésben ez a legfontosabb, hogy te mennyit láttál és, hogy az soknak számít-e? Az számít, hogy mennyire tetszett az a ~100 anime, hogy megérte-e időt szakítani rájuk, hatással voltak-e rád, elgondolkodtattak-e, vagy voltak-e benne emlékezetes karakterek, történetszálak, vagy jelenetek. Ez számít, nem az, hogy valaki teszi az agyát veled szemben, hogy te kevesebb animét láttál, mint ő. Én is találkoztam ilyennel már... az egyik gyakorlati helyszínemen. Sajnáltam, hogy ő csak ennyit tudott 29 éves korára felhozni, hogy látott 2000 animét, én meg csak 50-60-at legfeljebb. De végülis, ő boldog volt ettől, hogy sokkal több animét látott, mint én, ez a lényeg. Ha vannak ilyen emberek a környezetedben, ne hallgass rájuk. Annyi animét nézz, amennyihez kedved van (én is ezt csinálom). Csak a beajánlásokra figyelj oda, ne a hencegőkre.
2020. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszonyítás kérdése. Döntsd el,kb. 10000 anime készült,szerinted mennyi hozzá 100?
2020. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

10000 anime? Szerintem keveset mondtál :D Ha jól emlékszem, már csak az AnimeAddictson is több van feltüntetve. Akkor ehhez a hatalmas mennyiséghez képest az a 100 anime, amit láttál, szinte semmi.


Ez attól is függ, mióta animézel. Én például 173-mat láttam és most nézem a 174.-et kb 8-9 év alatt (döntsd el magad, hogy ez soke-e). Bár szerintem nem számít, hogy ki hány animét látott. Ne azért nézz animét, hogy legyen mivel hencegned. Én ezeknek az animéknek körülbelül a 90%-át vissza tudom mondani, hogy miről szólt, mivel élveztem őket. Te mennyit tudsz belőlük visszamondani? Ha a felét, vagy csak kicsit többet, akkor lényegében meg sem érte őket gyorsan végigdarálni. Inkább nézz kevesebbet, de olyat, ami leköt. Ez nem farokméregetés, hanem szórakozás. A testvérem szerintem bőven az ezredik animéjén is túl van már, mégsem versengünk ezen soha. Kit érdekel, hogy ki mennyit látott, amíg leköt és minden percét szórakozásként éled meg?

2020. okt. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Több van, mint 10k, mondjuk nem sokkal, olyan 17-18k van összesen.


Én amúgy nem mondanám kifejezetten soknak. Én alapvetően ahhoz szoktam mérni, hogy mik az ismertebb animék, és amíg vannak még olyan híres animék, amiket nem láttam, addig én nem mondanám soknak.

Én már közel 400-at láttam és még van kb. 250, amit meg akarok nézni. Vagyis olyan 6-700-ra már azt mondanám, hogy sok.

2020. okt. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mint abszolút szám, szerintem semmilyen mérce szerint nem számít soknak, abszolút kezdő szint. Pláne, hogy hosszúak mellett azért akad egy pár egészestés film, rövidfilm és 1-3 részes OVA. Ha csak az "alapműveket" vesszük, még az sem fér bele ennyibe.


Ha viszont 2-3 hónap alatt toltál le 100-at, az kifejezetten sok. az kb azt jelentené, hogy a nyári szünetben szinte minden éber percedet animézéssel töltötted.

2020. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
időben nézve rohadt soknak
2020. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

ezt majd csak akkor fogod tudni megmondani ,amikor rájösz mennyi mást csinálhatál volna perverz animék helyet..........

erre neked kell rájönöd

2020. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es, Honnan tudod, hogy hentait néz vagy ecchit?
2020. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Az öszes pervez....kivétel nélkül,nézd meg mit jelent a perverz szó,nem csak szexre használják

minden anime perverz

a valóság perverziója

2020. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9

Szerintem előbb nézd meg te, hogy mit jelent a perverz szó...



perverz (melléknév)

Drug addict.jpg

1. Észszerű céltól eltérő (állapot, használat), amely ezért romboló hatású.


A kábítószerezés perverz visszaélés az elmére ható kémiai anyagokkal. A média manapság már perverz tájékoztatás lett.



2. Természetellenes és romboló (nemi élet, nemiség), amely a nemiség észszerű céljától, formájától és gyakorlatától bármilyen formában eltér.


A mai közfelfogás a nemiségről a perverz hajlamokat erősíti. Hiába akarják elfogadottá tenni a perverz nemi életformát, az attól még romboló hatású.



3. Természetellenes és romboló erkölcsű (személy), aki az élet különféle területein, főleg a nemi életében az észszerű céltól eltérő tevékenységeket és formákat gyakorol, illetve ilyen elveket és gyakorlatot hirdet.


A perverz szexológusok tanácsainak hatására a fiatalok egyre korábban kezdik a nemi életet. A perverz leskelődő abban találja örömét, hogy másokat intim helyzetekben megles.



4. Természetellenes és romboló erkölcsöt hirdető (mű, megnyilatkozás), amely ellentétes a józansággal és észszerűséggel.


A perverz regényeket a szórakoztatás elismert formájának hirdetik. A perverz tájékoztatást segítségként tüntetik fel.



Na, innen melyik illik az ÖSSZES animére?

2020. nov. 24. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!