Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animeket keresek amikben...

Olyan animeket keresek amikben egy fiu es egy lany ellenfelek es egymassal harcolnak, de idovel egymasba szeretnek. Tudnatok irni parat?

Figyelt kérdés
Nem igazan lattam hasonlokat de ilyen tema nagyon erdekelne. Orulnek ha a fiu termeszete kicsit komorabb es gonoszabb lenne. Ja es jo lenne ha fiatalok lennenek a karakterek (kozep iskolasok) Nyilvan hogy nem konkret az “elvaras” de ilyesmik erdekelnenek az sem zavarna ha csak siman harcos animet irtok(de inkabb ez erdekel amit elobb leirtam)viszont orulnek ha szerelem az lenne benne.

2020. nov. 15. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Facebook “anime gamers” csoport. Itt nem hiszem hogy egyszrre lenne tul sok szakavatott ember ehhez gyakorin.
2020. nov. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kaze no Stigma

Inuyasha (nem ellenségek, de sokat vitatkoznak. Maga az anime harcos, csak nem egymás ellen harcolnak)

Kamisama Hajimemashita (szintén csak sokat vitatkoznak, nem igazi ellenségek)

Soul Eater (nem jönnek össze úgy igazán, és sokat veszekednek, de együtt harcolnak, nem egymás ellen. A lány a harcos, a fiú pedig fegyverré tud változni)

Masamune-kun no Revenge (ellenségek a szó szerinti verekedés nélkül)

2020. nov. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Karakai Jouzu no Takagi-san (Nem verekedősen)

Baccano (Na itt van harc is.)

Mawaru Penguin Dram

Kaguya-sama Love is War

Evil or Live



Pont olyat,mint amit írtál sajnos nem tudok,de szerintem érdemes belenézni a fentiekbe.

2020. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Purrincess Noire ***** válasza:

Szia!

Én a Special A -t tudom ajánlani, meg a Boarding scool Juliet-et (Kishuku Gakkou no Juliet). Most ezek jutottak így eszembe, ezek olyasmik mint amit mondtál. +véleményem szerint a Special A ból nagyon megéri elolvasni a mangát . Nekem az jobban tetszett mint az anime, sőt az eleve részletesebb és, ha az animét megszereted, érdemes elolvasni, merem állítani hogy úgy érzed majd hogy most először hallasz róla mert, hogy mennyi mindent kihagytak.

2020. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Ren'ai Zunousen 1

Pont erről szól. 😆

2020. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Toradora

Soredemo sekai wa utsukushii

2020. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!