Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime lehet ez?

Melyik anime lehet ez?

Figyelt kérdés
Valami oldalon ahol anime összefoglalókat néztem ott olvastam róla, sajnos nem tudok sok mindent az animéről, de azért próbálok valami értelmeset írni. Szóval az van meg, hogy úgy kezdődött, hogy valaki talált egy sérült valakit talán az utcán vagy bement a házába valami ilyesmi volt. Az illető segített annak a valakinek, ellátta. Viszont nem tudom még a szereplők nemét sem sajnos. Hát igazából eddig jutottam, nem tudom miről szól utána. Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni, tudom, hogy nagyon keveset írtam, de tényleg csak ennyi van meg!!

2020. nov. 16. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén halovány lila gőzöm nincs hirtelen, mert ez elég tág kör a lehetséges értelmezéseknek, így a ráillő animék sora is valószínűleg telített.


De hátha szerencsénk van, és feltételezve, hogy ezt nemrég kerested, és a legújabbak között volt, talán Jujutsu Kaisen?

Shonen anime, ebben a szezonban indult, és az elején van egy bonyodalom mely hasonlít az általad leírt szituációra. Van benne sérülés, megmentés, utcáról iskolába menetel az első részben.


Remélem segített válaszom, ha meg nem, nos, én megperóbáltam, illetve jó szerencsét a keresgéléshez :)

2020. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Kimetsu no yaiba-ban volt egy ilyen jelenet, amikor egy démonnőt befogadott egy falusi munkás pasi. (azt hiszem ebben, ha nem, akkor bocsi)
2020. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos kevés az információ..nem ezek voltak azok, de köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 17. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Valaki talán emlékszik a címére, amiben az apácaruhás kiscsaj volt.

A fiúnak olyan ereje volt ami kioltotta mások erejét talán??

Ebben volt, hogy az apáca éhesen lógott az erkélyen :D

De nem emlékszem a címére. :(

2020. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!