Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik részben van ez a One...

Melyik részben van ez a One piece-ben?

Figyelt kérdés
Ezt egy külföldi videóban láttam, hogy Luffy már ilyen nagyobb, és erősebbnek tűnt. De nem volt vele senki. És valami fura környezetben volt, nem a megszokott normálisban. Valaki tudja hányadik rész körül lehetett? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. nov. 20. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi de minden tiszteletem annak aki ebből rájön bármire is.

Nagyobb mint idősebb,vagy nagyobb mint magasabb? Mondjuk korban csak 2 évet öregedett a történet alatt és kinézetben nincs sok változás rajta.

Milyen fura környezet? A One pieceben rengeteg fura környezet van így ez nem szűkíti le mégha egyedül is volt.

2020. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valószínűleg a Big mom arc-ra gondoltál amikor Luffy Katakurival harcol és először veti be a gear fourth Snakemanjét. a harcuk azt hiszem a 864nél indul be, addig felesleges idő huzás, már ha csak a harcukat nézzük. 864-től fontosak a jelenetek azokat minden képpen nézd meg (leírásod alapján még nem nézted végig, de láttál ebből egy jelenetet és megakartad nézni), de ha nagyon nem akarod, akkor azt a teknikát a 870. részben veti be.
2020. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Wano arc-ban börtönbe került, és ott a munka miatt kiizmosodott. Szerintem abból láttál videót
2020. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!