Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul további részei?

Tokyo Ghoul további részei?

Figyelt kérdés

Ugye az első két részben megismerhettük Hide és Touka-chan barátságát, láthattuk a Ghoulokat is és ahogy Touka is átváltozik, harcol és stb. Nagyon tetszik eddig. Most kezdtem el a 3. részt és azt sem tudom ki kicsoda.. nem is ott folytatódik ahol abbamaradt a 2. rész és a szereplők sem azok, nem értem mi van.. el is ment a kedvem tőle.. Vagy ez egy új történetszál és majd később visszatér a két főszereplő fiú? Mert gondolom ők a főszereplők bár nem tudom hisz nem ismerem ezt az animet.

Itt nézem: [link]



2020. nov. 23. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem az első évad, ez a Tokyo Ghoul:re azt hiszem második évadjában található.

Furcsa, mert az elején az opening az Unravel, viszont az csak az első évad openingje.

Nézzed tovább mindeképpen, az AnimeAddicts oldalán normális sorrendben meg tudod nézni az első 3 évadot. Regisztráció viszont szükséges.

2020. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ez nem az Unravel, csak hirtelen összekevertem ezt vele. Ez a Katharsis, szintént TK-tól, aki az Unravelt is énekli.

Ezen dala viszont a 4. évad openingje, tehát ezen rész a Tokyo Ghoul:re second season egyik része.

2020. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Regisztráltam és nézem is a 3. részt, köszi:D
2020. nov. 23. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a re: - t nézed, akkor viszont nem jól haladsz, az már a harmadik évad. Az első a sima Tokyo Ghoul, a második a root A.
2020. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!