Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utáljátok ennyire...

Miért utáljátok ennyire Sakurát a Narutóból? (érvekkel!)

Figyelt kérdés
Egyszerű kiváncsiság, nem nagyon kedvelem én se, de bárkitől megkérdeztem a válasza ezek közül volt valamelyik: Mert ronda. Mert lapos. Mert idegesítő. Mert önző. Mert nyafogos. Ti mit gondoltok erről? Érvekkel megtudjátok védeni, vagy támadni Sakurát? Írjátok le azt is, hogy a shippudenben, a sima narutóban, a filmekben, vagy a borutóban és miért.

2020. nov. 25. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezt én is annyit olvastam, de nem tudom mi a baj vele én se. Van karakterfejlődése, igen látványos. Ez nem egy hentai, hogy a mellméretnek kellene számítania. Szerintem semmi baj nincs vele, és minden karakter a helyén van, inkább bizonyos figurákról szerettem volna még többet megtudni, mert ami Tentenről kiderült, az kb. a nulla. Én őt érzem az egyik legfeleslegesebb karakternek.
2020. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Én Sakurát csak a sima Naruto legelején nem bírtam, amikor tényleg csak állt hátul, és nem csinált semmit. De utána megkedveltem, rengeteget edzett azért, hogy erős és hasznos legyen, és igazából egy szerethető, aranyos lány.
2020. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nn kedvelem Sakurát. Mindenki leszólja, pedig erős, sokat harcol, hogy egyenrangú legyen Sasukéval és Narutóval, hogy hasznos legyen, és rengetegszer megmentette Narutóékat, szerintem egyáltalán nem haszontalan.Nélküle a 7-es csapat nem teljes :)
2020. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
3-as vagyok, sorry *Én
2020. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
98%
Én nagyon nem bírtam Szakurát az elején! Mert szegény naruto milyen aranynos volt vele Szakura meg szemét :(
2020. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Eleinte én sem bírtam, de onnantól, hogy Sasuke elhagyta a falut, már nem volt annyira ellenséges Narutoval, szóval nem volt vele bajom. Sokan azzal jönnek, hogy Sakura haszontalan, de ez egyáltalán nem igaz, csak nem veszik észre, hogy mihez/kihez hasonlítgatják. Naruto egy kb. 100% chakrából álló "szörnyet" rejteget a testében, Sasuke pedig egy Rinnegannal rendelkező Uchiha, ráadásul mindketten a Hat Út Bölcsének leszármazottjai (legalábbis lélekben, ha genetikailag nem is). Ezzel szemben Sakura csak egy átlagos lány, aki nem bír semmilyen örökölt képességgel, illetve eleinte nem is volt komoly motivációja, csak mindössze jó tanuló és szorgalmas volt. Tehát Sakura sem ér kevesebbet mint bármelyik mellékszereplő a Naruto-ban, csak azért szúrja annyira az emberek szemét, mert ő legalább próbál Naruto és Sasuke mellett állni, és felzárkózni hozzájuk, még ha egyértelműen lehetetlen is. Én egyébként kedvelem, az egyik kedvenc női karakterem a Narutoból.
2020. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Én minden karaktert utálok a narutoban.
2020. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Én a sima Narutoban azért nem bírtam, mert az elején nagyon egy "buta liba" szerepe volt. Aztán meg nagyon közönséges volt, szintén buta liba módjára próbált Sasukenak tetszelegni, Narutot meg folyton baszogatta, és frusztrációs boxzsáknak használta.

Viszont a Shippudenben szerintem egy abszolút szerethető karaktere van, egyik legjobb karakterfejlődésen ment keresztül a Narutoban. A Peines harc alatt is már toppon volt, életben tartotta a falut szó szerint (Tsunadeval együtt)

2020. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
#6 hát köszi a spoilert
2020. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
#6 Igazán nincs mit! 😊
2020. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!