Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan fanok! Ki a...

Attack on titan fanok! Ki a kedvenc női karakteretek?

Figyelt kérdés
Olyanokat írtam, akik a 4. évad előtt is szerepelnek, és van fontosabb szerepük

2020. nov. 27. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Mikasa
Sasha
Annie
Historia
Ymir
Hange
Petra
Rico
Nanaba
Hitch
68 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az igazi founding titan, Ymir. Csak a hattertortenet miatt de imadom ot:)

Amugy Hange🥰

2020. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annie, es Ymir^^ Talan, azert is reszben, mert kicsit hasonlit a szemelyisegunk, es mert szerintem kiraly szereplok. Az, hogy mindketten (egy pici SPOILER) titanok is... Hat az veletlen.
2020. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
A lista utólsán szereplő utolsó 4-en nem értem hogy került oda, Rico-n konkrétan gondolkoznom kellett két percig hogy az kicsoda, mert csak az első évadban szerepelt és ott is volt kb 2 mondata.
2020. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Historia, Annie,: Historia cuki Annie érdekes.
2020. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hange a kedvencem, nagyon király szerintem a megszállottsága.

Neked ki a kedvenced?

2020. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Anniet kifejezetten nagyon szeretem, Ymir menő, Historia árnyaltabb mint elsőnek tűnt és hiába nem tudtam Sashat egyáltalán komolyan venni, mégis megszerettem. Mikasat kizárólag csak a mangában szeretem, ott érdekes, de az animében volt mikor rendesen irritált. Sajnos sok mindent megváltoztattak vele kapcsolatban az animében.


De a BEST az mindig is Hange marad, de komolyan, imádom a nőt. Egy túlbuzgó, de nagyon intelligens, vicces de erős karakter aki minden mániája ellenében az egyik legracionálisabb az egész soriban. Olyan még nem volt, hogy Hange ne kezelje helyén a dolgokat. Nagyon emberi és nagyon szerethető.


A mangában még szimpatikus Pieck,ő is kifejezetten érdekes és nagyon badass lány.

2020. dec. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Nekem Gabi a kedvencem a túlzott egoistasága miatt.
2020. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!