Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A KH-nak mikor érkezik a 3....

Animefanevör kérdése:

A KH-nak mikor érkezik a 3. évada?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most néztem meg a Kamisama Hajimemashita/Kamisama Kiss c. animét, és hát feltűnően elvágták a storyt. Keresgéltem egy kicsit itt a gyakori kérdéseken, és egy 2015-ben feltett kérdésre az válasz érkezett hogy 1-2 év múlva várható. Na most sehol nem találtam még trailer-re sem, ezért szeretném megkérdezni, hátha valaki tud valamit.

Válaszokat előre is köszi ^^



2020. nov. 27. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre az az állás, hogy nem lesz. Persze mindig van egy kis esély, hogy bejelentik a folytatást, de ez sosem garancia.


Az,hogy félbe van vágva a sztori, semmit sem jelent. A legtöbb anime ilyen. Ha tudni szeretnéd a történet folytatását, el kell olvasnod a mangát.

2020. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszce ^^ Azt tudom, hogy sok ilyen anime van, de hogy ilyen durván abbahgyni... Na mindegy. Köszi mégegyszer ^^
2020. nov. 29. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!