Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy ideje írok már de leginkáb...

Egy ideje írok már de leginkább világokat találok ki. Tudnátok esetleg ajánlani valakit aki segítene illetve közre működne egy manga vagy ahhoz hasonló jellegű sorozat megalkotásában?

Figyelt kérdés
Rajzolót keresek.

2020. nov. 28. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen biztos nem, de van grafikus animátor rokon.
2020. nov. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én vágyam is az, hogy egyszer csinálhassak egy mangát vagy képregényt, de bénán rajzolok, ezért nekem is majd keresni kell egy művészt, akit természetesen majd megfizetek.
2020. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van egy MAT Rajzkurzus nevű csoport, ahol mangákat tanultunk rajzolni. Csak mióta megszűnt a hely, ahova jártunk, így azóta nem nagyon történt semmi. De láttam nagyon tehetséges rajzolókat. Esetleg jelentkezz a csoportba és kérdezz rá, hogy vállalná-e valaki ^^
2020. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!