Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló animéket...

Tudnátok hasonló animéket mondani?

Figyelt kérdés
Olyant keresek ahol van egy démonkirály és elrabol egy nőt vagy egy királyság hercegnőjét és a démonkirály szerelmes lesz belé, nem muszáj démonkirály lehet ember vagy bármi más.

2020. nov. 29. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen animét nem tudok. Vannak démonos animék, de a japán kultúrában szerintem nem él annyira az a népmesei toposz, hogy a gonosz sárkány/démon/stb. királykisasszonyt rabol el, vagy bármit elrabol. Javítsatok ki, ha tévedek (lehet, hogy igen) :)

Esetleg nézd meg a Hero című filmet.

2020. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De igazából van ilyen, ebben a szezonban indult a címe : Maoujou de Oyasumi, bár ez nem olyan amit irtam, nem is annyira muszáj tartani a hercegnős témát, akár egy sima nőt vagy bármilyen nőt elrabolhat, a lényeg hogy a fogva tartott nőbe beleszeressen és mindent megtegyen érte.
2020. dec. 1. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan ilyet szerintem sem fogsz találni, egyébként a leírás után nekem egyből a szépség és a szörnyeteg ugrott be. 😅


Talán yaoit/yurit fogsz találni ilyesmi témában, hogy elrabolt szereplőért oda van az elrablója.

2020. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából yurit is irhattok akár, az sincs kizárva.
2020. dec. 1. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Én maximum yaoi mangát ismerek ilyet. Ez pedig a Nightmare Fortress c. manga.
2020. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kakuriyo no Yadomeshi

Mahoutsukai no Yome


Nem teljesen olyan, mint amit szeretnél, de egy-egy részletben hasonlítanak.

2020. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hááát, nem konkrétan elrablás, illetve... Ez egy shoujo ai, de emellett vannak benne véres jelenetek, és elég drámai. Happy Sugar Life
2020. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Van egy manga, a címe Akuma no Eros. Ebben egy lány szeretné, ha a suliból egy srác beleszeretne. Ennek érdekében mágikus szertartást végez, aminek eredményeképpen megidézi a Sátánt. A paktum értelmében a Sátán segít neki kívánsága teljesítésében, azonban cserébe a szüzességét neki kell adnia. Nincs benne elrablás, de van benne sok szexuális tartalmú jelenet és kényszerítés. Plusz az elején megkörnyékezés, incselkedés, és igen, végül szerelem és szerelemféltés is.
2020. dec. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dance with devils valamennyire hasonlít a leírásodhoz
2020. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!