Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » El szeretnék kezdeni egy új...

El szeretnék kezdeni egy új animét de nem tudok választani.Szerintetek melyik legyen?

Figyelt kérdés
Gintama,One Piece,Haikyuu

2020. dec. 7. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Gintama
One Piece
Haikyuu
55 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Kezd el a haikyuu-t, én a második évadig nagyon élveztem, aztàn a lelkesedés alàbb hagyott, és lusta voltam tovàbb nézni... De amugy szórakoztató kis anime.
2020. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Én ha lehet nem szavaznék mert nem láttam egyiket se, de rajzolási stílusra a Haikyuu-t ajánlanám. Ha valamelyiket elkezdeném nézni az lenne az első.
2020. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
One Piece a legjobb, de jó hosszú, szóval ha nem érzed magad késznek rá, akkor Haikyuu, az is nagyon jó.
2020. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Borzalmas, hogy valaki a rajzolásra alapoz bármit is...
2020. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Már mért lenne borzalmas?
2020. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Mert annak kellene számítania, hogy milyen a sztori, hogyan építik fel a világot, stb. Nem arra, hogy jaj, mennyi pénze volt éppen az adott stúdiónak, meg ugyebár amik jó pár évvel készültek, azoknak más a grafikája, mint amire a mai generáció a nyálát és egyéb részeit veri. De ettől még nem veszít az értékéből, sőt... többségében sokkal jobb sorozatok voltak.
2020. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ milyen műfajt kedvelsz jobban. Paródia, klasszikus shounen fight, vagy sport? Mindhárom kiemelkedő a saját műfajában. Én a Gintamat ajánlom leginkább.
2020. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

#6-os

Attól, hogy neked ez a fontos nem kell leszólni másnak mi a tetszik egy animében. Én szeretem a rajzolását, els{sorban ezért kezdtem el animéket nézni. Termézsetesen ennek ellenére sem rekesztek ki régebb animéket, mert az akkori stílus is érdekel. Nincs bajom senki nézőpontjával, és nem szándékozomsenkibe belekötni, vagy lepontozni. Egyszerűen nem értem mért kell az ízlésemet, vagy jobban mondva az anime választási módszerem kritizálni, miközben érdemi részt nem adsz hozzá a kérdés válaszolásához.


-#5-ös voltam.

2020. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Mellesleg hogy érted azt, hogy bármit is? Félre fogalmaztál?


-szintén #5ös voltam

2020. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Mindhármat ajánlom,mert mind zseniális alkotás. Én azon vagyok, hogy ne a rajzolás alapján ítéld az animét,mert rengeteg gyöngyszem kimaradhat. Pl. One Piece,Gintama, Kuroko no Basket és nekem még a Bleach is ezekbe a körökbe volt sorolható,de hiába, belekezdtem és beleszerettem. A Gintama-n vagy szakadsz a röhögéstől vagy a meghatódás könnyei csurognak le az arcodról. Érdekes,színes és önmagába nem fásuló világgal és történettel jellemezhető.(Ha hasonlót szeretnél nézni,de rövidebbet Saiki Kuso no Psi Nan, Danshi Kokosei no Nichijou)

A One Piece,már könnyedebb humorú, illetve a drámai elemei is felengedettebbek, viszont olyan harcokat kapunk tőle,hogy észre se veszem,de már eltelt 40 rész. Igaz hosszúságáról igen ismert,de olyan kitartóságot sugároznak főszereplőink, hogy mi sem akarunk alulmaradni.

A Haikyuu-ban a humorforrás ugyan úgy pipa és szintén az érdemjegyei közé szintén tarozik az érzelmesség is. Motiváció hordozó,színes karakterek,érdemes erre is rátekinteni.


(De ha sorrendet kéne állítani

1. Gintama

2. One Piece

3. Haikyuu)

2020. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!