Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánljátok a boku no pico c....

Ajánljátok a boku no pico c. animét?

Figyelt kérdés
Egyik haverom azt mondta nagyon jó, kicsit gyanúsan ajánlgatta, ezért gondoltam megkérdezem a nagyérdeműt, hogy megéri-e megnézni?

#anime #manga #én picom
2020. dec. 15. 14:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
98%
Na jó, eddig mémként kezeltem, de most már csak belenézek. XD
2020. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is ajánlotta egy (hatalmas anime fan) barátnőm, amikor még csak 2 animét láttam. Szerencsére egyszer már megszivatott egy f*s animével amit én naivan ekezdtem nézni, szóval most előtte rákerestem yt-n a boku no pico-ra, hát kidobott valami olyasmit hogy a világ legrosszabb animéje..

Kicsit dühös voltam..Az előtt utáltam az animéket, épphogy még csak ismerkedtem a műfajjal, már ajánl egy ilyen szennyt (viccből-_- szerintem nem vicces.) ami csak mégjobban megutáltatta volna velem az animéket..

Bunkóságnak tartom ezt és más sz*rokat szándékosan ajánlani akárkinek is "viccből".

Mindegy.


Amúgy tényleg a death note al kezd! Én is azzal kezdtem, az egy CSODA! Az volt az 1. Animém, ami ráébresztett hogy az anime nem szar sőt :)

Most se vagyok egy .."otaku" vagy Miafos, 12 animét láttam, de kikapcsolódásként nagyon jó :)

2020. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
egyet értek a 12-essel, szerintem is egy jó választás a Death Note, még azoknak is, akik nem szeretik az animét :)
2020. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Az ok, hogy hentai.

Az ok, hogy yaoi.

Az ok, hogy shotacon.

De ritka sz@r...

2020. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is beleestem egyszer ebbe a hibába, viszont így utólag talán megérte belenézni mert azután a legtöbb anime tök normálisnak tűnt. Ha azért nem szereti valaki az animét mert furcsa akkor érdemes belenézni !NEM VÉGIGNÉZNI!(mert sz*r) és utána ha csak ez volt a baj akkor még weeblet talán weeb is lehet belőle.
2021. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Ebbe az animeben 1 transznemu kislanyt molesztalnak.
2021. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem szeretnéd hogy kiégjen a szemed.
2021. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!