Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Meghatározó animés élmény...

Meghatározó animés élmény 2020-ban?

Figyelt kérdés
Volt idén olyan animés élményed, amit biztos, hogy nem felejtesz el?

2020. dec. 18. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Kimi no na wa
2020. dec. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

A karantén miatt ebben az évben néztem a legtöbb animét eddig. Olyan mesterműveket láttam, mint a:

Kino no Tabi: the beautiful world (2003)

Princess Tutu

Versailles no Bara

Watashi no Ashinaga Ojisan

Mononoke

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu


De ezenkívül még rengeteg kiváló alkotást láttam pl:

Shoujo Kakumei Utena

Mousou Dairinin

Gungrave

Juuni Kokuki

Baccano!

2020. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Most biztos le fognak pontozni, mint minden Attack on Titan válaszolót, de a fanoknak nagy élmény, hogy kijött végre a final season! ❤️
2020. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Scum Villain's Self Saving System

Zankyou no Terror

Young Black Jack

Pandora Hearts

Legend of Basara

Joker Game

Ergo Proxy

Dororo

Jie Yao

The Emperor's Strategy

The King's Avatar

No.6

2020. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem anime, hanem visual novel (rokon műfaj), de: Chaos;Head. A Steins;Gate óta nem olvastam hozzá fogható történetet, de ez nagyon közel van. (pls, a Chaos;Head-et ne a vérpocsék anime adaptációja alapján ítéljétek meg)
2020. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Oreigaru kapott egy befejező évadot ami nekem tetszett. Az új megjelenésű animék nekem csalódások közül A standing on 1 million lives érdekesnek tűnik egyenlőre nem rossz (pedig ki nem állhatom az isekai animékat)
2020. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Már pár éve animézek, és mindig ugy álltam hozzá az OP-hez hogy nem nézem meg, hosszunak találtam meg még fura is volt a rajzolása. De egyik barátom rávett és nem csalódtam ^^

Egyszerűen fntasztikus anime, igaz még csak az 500. részeknél tartok, de én így gondolom. Sokat sírtam (egyik részen szószerint bőgtem is XD) és nevettem rajta de ez pont igy volt jo.

2020. dec. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon örültem, hogy sikerült még olyan vámpíros animéket találnom, amik tetszettek( nagyon válogatós vagyok a grafikát illetően) úgyhogy azok:

Phantom in the twillight

Noblesse

Vassalord

Meg még amik nagyon tetszettek:

Devil survivor 2

Ghost hunt

ReLife (nem annyira szeretem az ilyen témát, de ez nagyon tetszett)

Hanasaku Iroha


És még az egyik régi kedvencemnek a Owari no Seraph-nak most láttam meg, hogy van második évadja( egyébként mindig meg szoktam nézni, nem tudom hogy kerülhette el a figyelmemet) annak is nagyon örültem

2020. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Dr.Stone
2021. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!