Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan manga olvasók!...

Attack on titan manga olvasók! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha nem szeretnél spoilert olvasni, akkor kérlek ne nézd tovább:)

Manga olvasók hozzátok az lenne a kérdésem, hogy szerintetek Historia babája kitől van?

Utána olvastam neten pár teóriának, de eléggé két részre szakadnak a vélemények. Sokan írják, hogy Eren lehet az apa, amit én sem tartok kizártnak. De szeretném hallani a ti véleményeiteket is, hogy mit gondoltok erről az egész Historia-Eren dologról. :)

Válaszokat előre is köszii:)



2020. dec. 20. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Fogalmam sincs Erennek mikor lett volna ideje felcsinálni Historiát :D
2020. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Erentől.


"Fogalmam sincs Erennek mikor lett volna ideje felcsinálni Historiát :D"


Beszélgetni is volt idejük a visszaemlékezések szerint, szóval b*szni is.

2020. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
De miért kell mindig b*szni
2020. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
100% hogy ő az apa, ahogy 2-es írja ha Erennek volt ideje beszélgetni Historia vidéki rezidenciáján akkor több is történt ott.
2020. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

De ahhhj ez akkora hülyeség hogy ezt beleírták. De most komolyan mi értelme volt a képünkbe tolni hogy Eren felcsinálta Hostoriát???

Change my mind.

2020. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is Erent feltételeznén. A kapcsolatuk már alapból úgy volt felvezetve, hogy egymás előtt nyíltak meg igazán, Eren csak elötte és Mikasa elött volt sebezhető, sokszor még Armin elött sem merte ezt felválalni. Meg ugye ott volt az a beszélgetés, amikor Eren elmondja, világ megváltó (vagy inkább elpusztító🤔) Tervét, ott szó esik a gyerekről is. Simán benne van a dologban, hogy az Eren gyereke, és ez még egy plusz indokott adna arra, hogy így megörüljön. A Fejében 2000 Év szenvedés van, hála Titán képességének, Nem tudja, hogyan lehetne megoldani a helyzetet békésen, és ráadásként a gyermeke számára is egy élhető világot kell megteremtenie. Szóval nem vagyok Eren mellett, de egyrészt logikus lenne, hogy ő az apa, másrészt szerintem a történetet is úgy vezették fel, mintha lehetne ő is.
2020. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén: ezt a rendkívül kétesélyes, ugyanakkor nem túl szerencsés történetszálat Isayama szándékosan írta meg így, mert egy troll, és versenyezteti az ErenxHistoria shipet az ErenxMikasa shippel. XD


A manga jelen állása szerint Historia épp szül, és a fandom által Farmer-kunnak elnevezett férfi bent van a szülésnél és látványosan aggódik. Ebből én arra következtetek, hogy mindenképpen lefeküdt vele Historia, máskülönben miért imádkozna annyira értük?


A történethez nem sokat adna, ha Eren lenne az apa, egyrészt megismételné Grisha hibáját (aki szintén nemzett egy királyi vérű gyereket), másrészt Eren elég sok rossz dolgot tett már életében, az ő helyzetében egy gyerek inkább teher... Zekenek is megmondta, 4 éve van hátra, mit kezdjen Mikasa érzéseivel. Úgyhogy Eren tudja, hogy Mikasa szereti őt, Historia is tudja, és ha ennek dacára lefeküdtek egymással, akkor az elég szemét húzás lett volna részükről, nemde?


Historia megkérdezte Erent, hogy mit szólna, ha lenne egy gyereke. Nem azt kérdezte, hogy mi lenne, ha lenne egy GYEREKÜNK. xD Historiának volt szüksége a terhességre, mert különben meg kellett volna ennie Zeke-t. A kérdés itt az, hogy Erennek is szüksége volt erre a tervre a Rumbling miatt, szóval támogatnia kellett volna. DE Eren sosem tartotta ezt a terhességet jó ötletnek. Sem akkor, amikor Kiyomi felvetette, sem a farmon történt beszélgetésükkor. Később pedig mérges volt Hanjira, amiért Historiát feláldozták a cél érdekében. Eren sokat hantázott, de ebben a kérdésben szerintem igencsak ellene volt Historia terhességének.


De ha mégis ő az apa, akkor Eren karaktere elsüllyedne a szememben. Egy csomó fájdalmat okozott Mikasának, aki ezt nem érdemelte meg, de ha mégis ő a gyerek apja, akkor megérdemelné, hogy Mikasa sose álljon szóba vele többé, ott van neki Jean. 😂


Én az ErenxHistoria shipet egyrészt a fanjaik miatt utáltam meg, másrészt azért, mert Historia terhessége egy elég gyenge történetszál, és pont a gyengesége miatt erőltetnék sokan, hogy Eren legyen az apa, mert ezáltal értelmet nyerne az egész. XD Aha, és ezek után éljenek boldogan, amíg meg nem halnak Ymir reinkarnációjával, aki a lányuk lesz... Nem lenne kicsit nagyon béna befejezés? 🤔 Bár Isayama megmondta, hogy nem fog mindenkinek tetszeni.

2021. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler:


Előző vagyok, és őszintén, még a BertoltxAnniexArmin szál is értelmesebben lett megoldva, mert Bert legalább már halott. 😂


De hogy Eren és Historia kitoljon Mikasával... szemétség lett volna na.

2021. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7: Eren már így is bőven megérdemelné, hogy Mikasa szóba se álljon vele, csak ugye az Ackerman mivolta miatt ragaszkodik a "hostjához".


A befejező mangapanel egyébként ugye az lesz, hogy egy hosszú hajú férfi egy gyermeket tart a kezében, és azt mondja neki: "most már szabad vagy". Szerintem az Eren és a gyereke.


De most már csak 3 vagy 4 fejezet és minden kiderül.

2021. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

9-es, 7-es vagyok és Zeke megerősítette, hogy Mikasa nem az Ackerman mivolta miatt kötődik Erenhez, hanem azért mert szereti és kész. Mikasa azóta bőven megkérdőjelezte Eren tetteit, mégis úgy döntött, hogy meg akarja menteni.


Amúgy sokak szerint esélytelen, hogy Eren és Mikasa összejöjjenek és nem Historia és Eren miatt, hanem mert Falco és Gabi kvázi megtestesítik azt ,ami Eren és Mikasa kapcsolatából nem lehetett, így borítékolhatóan nem jöhetnek össze.


Ez nem változtat azon véleményemen, hogy az ErenxHistoria és az ErenxMikasa szál is igencsak gyengén alakult a végére. Ha korábban kiderült volna, hogy Eren a gyerek apja, akkor a hatalmas Eremika fantábor nem olvasta volna tovább a sztorit, úgyhogy maradt a titkolózás.


Ha valaki igényt tartana egy tipik shounen endingre, akkor lenne 4 ship a végén:


ErenxHistoria

MikasaxJean

ArminxAnnie

FalcoxGabi


És a főhőseink kölkei x év után találkoznának, mint a Bleachben. 😂


Hát nagyon remélem, hogy nem lesz igazam...De még visszanézek ide, ha vége lesz a mangának. ;)

2021. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!