Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legjobb shoujo ai és...

Melyik a legjobb shoujo ai és a legjobb shounen ai anime?

Figyelt kérdés
Ha lehet egy pár szót is mondhatnátok róluk

2020. dec. 21. 01:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

6-os, a Heaven Official's Blessing ugyan donghua, de a donghua is anime, mégpedig kínai anime. Amúgy ha már BL donghua, akkor a Mo Dao Zu Shi, vagy a Scum Villain's Self Saving System is zseniális.


A Shoujo Kakumei Utena pedig igenis shoujo-ai, akár tetszik, akár nem. Elég egyértelmű az Utena és Anthy között kialakuló kapcsolat. A grafikája pedig gyönyörű, bár ugye aki nem szereti a régi animéket, annak nem tetszik.

2020. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem hogyan képes valaki a Loveless-t ajánlani. Abban az animében a zenéken kívül konkrétan minden minősíthetetlen volt. Arról nem is beszélve, hogy az egyik fél csak 12 éves, míg a másik 20 feletti...
2020. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

#11-es

Igen, tényleg egyértelmű, hogy több van közöttük, csakhogy az anime nem erre fókuszál, a shoujo-ai pedig egy olyan műfaj, ahol a szerelem a hangsúlyos rész. Itt nem az volt.


Arról meg vitáznak, hogy a donghuák animék-e. Valaki csak a japán sorozatokat fogadja el annak. Engem annyira nem érdekel, hasonló stílus, szóval lehet ide sorolni.

2020. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
12-es, pedig a Loveless is shonen-ai, bár az animében semmit sem mutatnak. Mondjuk a mangában sem, így ez a történet elég határeset.
2020. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem függ attól is, mit akarsz nézni, milyen műfajt? Vicceset, romantikust, drámát, elvontat, durvábbat?

Ha szereted a véresebb animéket, akkor shoujo ai-nak ajánlom a Happy Sugar Life-ot, ez egy beteges szerelmi dráma, shounen ai-ból pedig a Togainu no Chi - t, ez túlélős.

2020. dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

#14-es

Nem azt mondtam, hogy a Loveless nem shounen-ai. Csak szimplán nem értem, hogyan látják azt jónak. Egyrészt egy gyerekről meg egy felnőttről van szó.... ez nektek tetszik? De nem is ettől annyira rossz igazából, hanem mert a történet, a karakterek, a dráma mind értékelhetetlen benne. A fujoshiknak úgy látszik, minden szart el lehet adni aranyos fiúkon keresztül, még akkor is, ha az egyik 12 éves :)

2020. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!