Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus, magyar szinkronos...

Romantikus, magyar szinkronos animék?

Figyelt kérdés

Olyan animére gondoltam ami nem túl csöpögős(tehát nincs tele romantikával)hanem ami fokozatos.A lány nem szereti a fiút,de a fiú első látásra beleszeretett,és a lány a végén észreveszi hogy ő is beleszeretett(pl:Kaichou wa maid-sama(ez nem szinkronos de ilyen történetre gondoltam!)ne legyen túlságosan is romantikától csöpögve de fontos hogy legyen benne.Ja,és ne szeressen a lány bele olyan hamar..

Csak is olyanokat írjatok kérlek ami megegyezik a leírásommal,köszönöm!^^



2020. dec. 21. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A Méz és Lóhere nem csöpögős, és magyar szinkronos is.
2020. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hány része van?
2020. dec. 21. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Candy Candy

A hosszúlábú apu

Hello Sandybell

Lili, a virágangyal

Sailor Moon ( alias Varázslatos álmok)

2020. dec. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 22. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Vampire knight

Vándorló palota (mondjuk ha jól emlékszem ebbe alig volt romantika)

A szavak kertje (Kotonoha no niwa)

2020. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a vampire knight-ot nem tervezem megnézni mert nem tetszik,viszont a vándorlópalotát láttam már,a szavak kertjét még nem
2020. dec. 26. 22:55
 7/7 dana_843 válasza:
hát van a Lovely Complex én végig néztem szerintem nem rosz bár nem sok animét néztem edigg Lovely Complex-en kivül csak a narutot láttam szoval nem nagyon értek az animékhez
2023. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!