Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animés célok a következő évre?

Animés célok a következő évre?

Figyelt kérdés

Én listát írogatok azokról a szériákról, amiket biztos bepótolok 2021-ben. Nektek van ilyen?

Mik azok a megjelenés előtt állók, amiket a legjobban vártok?

Mennyi animét terveztek megnézni jövőre, ha van ilyen célotok?



2020. dec. 24. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
A Boku no hero academy-t akarom, mert azzal el vagyok maradva, de kb ennyi. Az újak közül sem érdekelnek. AoT-ot nézem, Promised neverland-et nézni fogom, de komolyabb célom nincs 🤷🏻‍♀️
2020. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek komoly terveim. A backlogom folyamatosan rövidül, mert a legtöbb említésre méltó darabot láttam, az újak között pedig egyre kevesebb az említésre méltó.


Az már bejelentett újak közül jelenleg összesen 4 darab van, ami érdekel:


Ijiranaide, Nagatoro-san

A mangát viszonylag régóta terveztem megnézni magamnak, koncepció szintjén érdekesnek találtam. Egy magasabb színvonalú Uzaki-chan wa Asobitai-t várok tőle.


SSSS.Dynazenon

A Trigger saját belső munkáiban eddig még nem igazán csalódtam. Az a kettő, ami igen vagy az alapítás után nem sokkal készült a pénz miatt, vagy mélyen belenyúlt egy nagyon alacsony átlag színvonalú stúdió.


Kobayashi-san Chi no Maid Dragon S

Itt leginkább az érdekel, hogy tudta magát összeszedni a Kyoto Animation a náluk lezajlott mészárlás után.


Uzumaki

Ito Junji az egyik, ha nem a legjobb horror manga író, de nagyon nehezen adaptálható. Viszont úgy tűnik, ez az adaptáció végre a jó oldalról közelít és talán végre összejöhet az első méltó anime a munkásságából, ráadásul talán annak legjobbjából.


Ettől eltekintve a Planning/Plan-to Watch listámon van kb 330 cím, amit a következő években, nem konkrétan jövőre, tervezek "selejtezni". Magamat ismerve konzervatív becsléssel a bő egyharmada 1-2 rész után a Dropped listára fog vándorolni.

2020. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen sosincs. Ahogy esik, úgy puffan.
2020. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

jelenleg 4 anime vár nálam "bepótlásra":

D.Gray-man, Trinity Blood, Darker than Black, Devil May Cry

már jópárszor átnéztem a régieket, de sajna nem találok többet, ami tetszik és még nem láttam


ami a jövőben megjelenőket illeti, nem szeretek görcsölni rajta, vagy nincs bejelentve a folytatás hozzá vagy nincs dátum hozzá és "majd egyszer jön"


egyedül a következő szezont szoktam kb. 1 héttel előtte átnézni, mi az ami érdekelhet, még csak a címeket futottam át, de már van pár folytatás ami nálam biztos lesz:


jelenlegi AOT

re:zero s2, part 2

beastars s2

yuru camp s2

yakusoku no neverland s2

5-toubun no hanayome s2

non non biyoru nonstop

tensei shitara slime datta ken s2

dr stone: stone wars


animéből megminél többet szeretnék megnézni :)

2020. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a régebbi animékre összpontosítok, ott több jó van. Habár most első ránézésre érdekesnek tűnik a következő év.
2020. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit biztos nézni fogok 2021-ben,az a The Promised Neverland,és az Uzumaki.
2020. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!