Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime lehet?

Melyik anime lehet?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy egy klán tagjai képesek voltak irányítani az elemeket, és a főszereplő pasas azt hiszem a szelet irányította, és ő a családon belül valami fekete bárány volt, ellenük küzdött.

2020. dec. 24. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Avatar (bár az nem anime)?
2020. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Avatar szerintem is. Bar neki nem volt családja.🤷‍♀️
2020. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján nem csodálom, hogy mások az Avatar-ra tippeltek, de szerintem a Kaze no Stigma-ra gondolsz. Arra minden pontod illik.
2020. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
3-masnak van igaza, ez a Kaze no Stigma.
2020. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, a Kaze no stigma az köszönöm szépen!♥️
2020. dec. 25. 00:54
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Elmentem ezt a kérdést, mert itt látszik, mennyire féltökű a válasz-értékelési rendszer. Az első két helytelen válasz ugyanúgy nagy arányban magasra van értékelve olyanok által, akik maguk sem tudják a választ, de ismerik az Avatart és hunyorítva hasonlít.
2020. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
A #6-os nagyon le lett pontozva, márpedig nem téved.
2020. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Ezen az oldalon nem csak azt kene ertekelni hogy jo e vagy rossz. Aki igy latja eleg sotet lehet.

Ez olyan mintha leirnad a sajat velemenyed es azert lepontoznak.

Nem is ertelek titeket. Az oldal a segitokeszsegre epit. Nem arra hogy jo vagy rossz.

En megprobaltam segíteni, mert igenis hasonlít a leiras az Avatarra. Aki nem 2000 animet nezett mar meg, csak neha neha 1-2t mint en az erre gondolna.

2020. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

"Ezen az oldalon nem csak azt kene ertekelni hogy jo e vagy rossz. Aki igy latja eleg sotet lehet."


Ezen az oldalon a pont rendszer azért van érvényben, hogy a nagy nép eldöntse egy válaszról hogy hasznos-e vagy nem, na most, ha az első válaszoló nagybüszkén le írja az Avatár-t miután elolvasta a kérdés negyedét mert ez jutott először eszébe, aztán a többi birka követi őt, mer hogy "tuti ez az csak ez lehet", az igen is "rossz".



"Aki nem 2000 animet nezett mar meg, csak neha neha 1-2t mint en az erre gondolna."


Igen mert, hogy egy animés kérdésre hasznos választ tudj adni ahhoz ultimate neetnek kell lenned aki több mint 2000 animét tudhat már maga mögött, és napról napra bővülget a listája.

Ez már csak szimplán kifogás.



"Nem is ertelek titeket. Az oldal a segitokeszsegre epit. "


és pontosan ezért van igaza a #6-odik válaszolónak. Köszönöm hogy beismerted te is. :D

2020. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

"Nem is ertelek titeket. Az oldal a segitokeszsegre epit. Nem arra hogy jo vagy rossz."


Ha nem vagyok szívsebész nem fogok valakit csak azért megműteni, mert segítségre van szüksége.

2020. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!