Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért használják a fanboy/fang...

Miért használják a fanboy/fangirl kifejezést negatív értelemben?

Figyelt kérdés
Mindig azt látom, hogy ezzel beszólogatnak másoknak, mintha szitokszó lenne. Pl. "te csak egy boku no hero fanboy vagy" vagy "ülj le fanboykám". Én meg nézek, hogy wtf. Minden animés egy fanboy/fangirl. Hiszen ezt jelenti, hogy rajong valamiért. Hogyan lehet valakit leszólni azzal például, hogy a Dragon Ball az egyik kedvence? Vagy Naruto-fanboy? Ez miért minősítené az adott embert?

2020. dec. 26. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Te atya ég, 7-10, moderáld már magad. Ilyen retardált, éretlen viselkedést is rég láttam már.
2020. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15%
Semmi baj, majd elmúlik. :)
2020. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

A fanboyt/fangirlt elvetemült vagy fanatikus fanokra használják. White knightokra. Mostanában a "stan" még hasonló szó de az még durvábban rajong. A fanboyok csak idegesítőek.


Tükörfordításban ja, nem ezt jelenti, de ez szleng. Mint a "hang vagy". Másodlagos jelentés.

2020. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha ezt valaki lekicsinyitoen mondja, akkor gondolom azert teszi, mert a fanboy/fangirl ekrol, egybol a fangorcsolo, visongo, elvetemult, fuggo, tizenevesek jutnak eszebe. De van olyan aki ezt vicceskedve mondja, pl: Gyere te kis kpop fangirl. Vagy velem a hasonlo kifejezesek: Otakukam, meg ilyenek😂 Bar szerintem, ha valaki ezt kijelenti, vagy mondjak ra, eleve nem lehet komolyan venni, mi is ha hasznaljuk azt is inkabb viccesen, hogy Weeb tars, meg cReEpY pAsTa FangOrlOk vAgYunK haggya'
2020. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ellenben az otaku egy negatív töltette rendelkező szó, akkor én is kérdezhetném, hogy pár rajongó (vagy fanboy) miért használja magára pozitívumként?

Amúgy a válasz ott a 14-esnél.

2020. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez egy átlagos szó. Mi ezt felvállaljuk.
2020. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%

elnézést, de szeretném megkérni azokat akik lepontoznak másokat mert nem egyezik a véleményük...


A KÉRDÉSRE VÁLASZT AD SZÓVAL NEM KELL EZÉRT LEPONTOZNI!!!!


köszönöm

2020. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!