Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lehet már tudni valamit a...

Lehet már tudni valamit a Beastars 2-ről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet már valami konkrétabbat tudni a második évadról? Azt tudom, hogy 2021 január, de van már megadva konkrét nap? Hol lehet majd nézni angol felirattal? Fent lesz nálunk is majd netflixen magyar felirattal, és ha igen, mikor? Vagy fogja fordítani valamelyik fordító csapat?

2020. dec. 30. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Angol felirattal szerintem Gogoanime oldalon tudod majd nézni. Én mindig ott nézek angol felirattal animéket. :)
2020. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Január 5.

2. Gogoanime oldalra mindent fel szoktak tölteni (asszem)

3. Fogalmam sincs

4. Biztosan lefordítják, valószínűleg az Uraharashop.

2020. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És gogoanimére mikor kerül fel átlagosan egy rész megjelenés után? Szóval most megjelenik 5-én a Beastars s2 ep1 akkor az várhatóan mikor lesz fent itt? :)

2020. dec. 30. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Én ajánlom a myanimelist használatát, mert azért alap dolgokat oda felraknak.

Már egy ideje lehetett tudni a jan. 5-ei dátumot.

[link]


Én pedig a kickassanime-n szoktam nézni mindent. Ott a weboldal szélén még szépen vezetik is, hogy melyik nap mi jelenik meg és hány órakor.

[link]

Ezen az oldalon általában aznap megjelenik. Néha csúszik pár órát, de talán ez a legösszeszedettebb oldal, amit eddig találtam.

2020. dec. 31. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

-Megjelenés

A Beastars második évadának első része január 5-ödikén fog megjelenni és valószínűleg ez az évad is 12 részes lesz, szóval ha minden jól megy akkor mostantól minden héten kedden fogunk kapni újabb részt az évad végéig!

-Magyar felírat

Pont úgy ahogyan az első évadnál, a második évadnál is az URAHARAShop csapata fogja csinálni a magyar feliratot, az adott rész megjelenése után 4-5 nappal később fog megjelenni a magyar feliratos változat náluk, legalább is az első évad részeiből kiindulva!

-Magyar szinkron

Az első évadra a YinSasin csapata csinált magyar szinkront, valószínűleg idővel majd a második évad szinkronizálásába is bele fognak vágni, bár ezt még nem jelentették be hivatalosan!

2021. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit félreírtam fentebb úgyhogy most javítom:

*első rész január 6-odikán

*minden héten szerdán

2021. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!