Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hosszabb Yaoi manga amiben a...

Hosszabb Yaoi manga amiben a főszereplők a végén jönnek össze?

Figyelt kérdés

Nagyon sok yaoi mangát olvastam és rájöttem milyenek tetszenek. Nem azért olvasom hogy élvezkedjek rajtuk, hanem van bennük valami különleges, főleg érezlmileg, mennyire szoros kapcsolat lehet akár két azonos nemű között is. Olyat olvasok aminek van mélyebb mondanivalója és nem csak arról szól hogy csinálják... Ami igényesen van megrajzolva és a karakterek szerethetőek.

Nos, most kíváncsi lennék valaki tudna mondani olyat ami életszagú történetet kísér végig, ami hosszabb terjedelmű, a főszereplők nem jönnek össze csak úgy, lehet elsőre nem is szimpatizálnak, hanem idő során alakul ki köztük kötődés, igaz szerelem.



2021. jan. 2. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Koisuru boukun szerintem ilyen.
2021. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-Out of control(aka Never Understand, Yuri->hot mess)

-Fools(na ez tényleg hosszas)

-My starry sky(ez inkább shounen ai, de ez volt az 1. Ilyen típusú manhwám...Nagyon édes^^)

-19 days

-BJ Alex (ez alap yaoi material:D Bár már megy az intercourse az elején rendesen de RENGETEG dráma vezet el a végéig, amikor is...:)

-At the end of the road

-A guy like you

-Here U are

-My darling just signed in

-The King's Maker

-Valamilyen Star and Fan?

-


Ami meg abszolút különleges (inkább nyárra ajánlanám a hangulata miatt👀):

-Liquor & cigarette

-Killing Stalking (ha erős az idegrendszered🙂🙂🙂🙂🙂🙂)

-Adam no rokkotsu(a semének skizofréniája van..és a mangaka érdekes vázolja fel a kialakuló kapcsolatot)

-Painter of the night(crazx crazy crazy)

-On or off(csak nézz rá a semére:DDD)

-Love Leveling(seme...)

2021. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!