Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » My hero academia manga olvasók...

My hero academia manga olvasók! Itt mi történik?

Figyelt kérdés

[link]


SPOILER


Ugye most ott tartunk, hogy ilyen rohadt nagy harc/háború van. Csomóan megsérültek meghaltak. Elkapták a ligából Gigantomachia-t és Mr. Compress-t.

Meghalt Midnight. És még sok más hős.

Bakugo, Hawks még él csak ápolják őket.


Ezt a részt nem értem:


"Shigaraki had died and the device designed to resuscitate him had been destroyed.


The electric shock at that moment was so insignificant that even x-less who had been beside him didn't feel it.


It wasn't enought to facilitate resuscitation. What brought him back to life were his dreams and animosity-"


Na itt teljesen összezavarodtam.

Spinner megmentette őt nem?(vagyis elhozta onnan vagy valami ilyesmi)

És ott a végén mutatják Shigarakit meg Spinnert is.


Valaki ezt eltudná magyarázni, hogy mi történik itt???



2021. jan. 3. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Shigi meghalt, és AFO be akar költözni a testébe. Amúgy is ez volt végig a terve AFO-nak, hogy egy tökéletes új testet készít magának valószínűleg.
2021. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van esély, hogy az animében máshogy fogják csinálni?
2021. jan. 3. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Az anime nagyjából hű a mangához, így nem hiszem. De ezt legkorábban kb a 6. vagy 7. évadban fogjuk csak látni, addig bármi lehet.


Egyébként pedig szerintem Shigi valójában nem halt meg, de ez csak a személyes véleményem.

SPOILER

Az előző chapter-ben van egy olyan jelenet Deku-val, ami azt engedi sejtetni, hogy meg akarja menteni őt is AFO karmai közül.

SPOILER VÉGE

2021. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Tekerj/tekerjetek olyan 3:36 köré.


"because even thought he's died and the machine that is supposed to resurrect him has been destroyed Tomura Shigaraki has somehow found a way to come back throught life"


??

Mindenhol azt mondják, hogy meghalt de aztán hozzá mondják, hogy aztán visszajött az életbe...többen is azt mondták, hogy most valahogy félig halott félig nem...?


Csak nekem zavaros ez az egész? Például én azt hittem, hogy több betekintést kaphatunk Dabi múltjába, hogy majd lesz vele sokkal drámaibb jelenet is. Erre most azt se tudom, hogy jelenleg hol van😅

2021. jan. 3. 16:21
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Én is így gondolom. Reménykedek😂
2021. jan. 3. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen Shigaraki a jelen pillanatba "halott". Már többször a csata téren le állt a szíve de az égő gyűlölet és szenvedély vissza hozta a halálból. Vagy valami ilyesmi. Szóval BIZTOSAN visszatér.
2021. jan. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, szerintem készülj fel hogy sok dologra nem fogunk választ kapni / nem lesz eléggé részletezve, ugyanis a mangaka nemrég nyilatkozta, hogy nemsoká vége lesz a BNHA-nak. Ezt előzetesen kb még 1-2-nyire saccolják, tehát olyan 2022 közepe-vége fele lesz vége ha bejönnek a tippek.
2021. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Hetes, nincs semmi ok-okozati kapcsolat abban, amit írtál. Pont ellenkezőleg: mivel Horikoshi tudja, hogy mikor lesz kábé vége a mangának, így szinte 100%, hogy már előre tudja, hogyan fog menni a sztori hátralevő része, és mivel látja a végvonalat, mindent időben le fog tudni zárni, el tudja varrni a szálakat, össze tud hozni egy kielégítő befejezést. Főleg, hogy még éveket saccolnak a lezárásig. Attól, hogy valaminek vége lesz, nem lesz hirtelen kevésbé kidolgozottabb, mint eddig.


Ha az író dönt egy sztori végével, az jó. Akkor van a baj, amikor a kiadód tesz pontot a műved végére: olyankor kapunk olyan összecsapott, értékelhetetlen lezárásokat, mint a Bleach.

2021. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

NEEEEEE!!!


Kérlek, mondjátok hogy csak vicceltek..SHIGARAKI NEM LEHET HALOTT...😭😭😭😭 Ő a kedvenc szereplőm..

2021. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#Nem halt meg. Még él.
2021. jan. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!